برگزاری جلسه هماهنگی مشوقین باشگاه پدیده

جلسه هماهنگی مشوقین باشگاه پدیده خراسان امروز در محل دفتر این باشگاه برگزار شد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان، مجتبی سرآسیایی قائم مقام به همراه جواد طاری بخش مدیر روابط عمومی باشگاه امروز در جلسه هماهنگی مشوقین باشگاه پدیده حضور یافتند.
در این جلسه سرآسیایی خواسته‌ها و برنامه‌های باشگاه پدیده را درباره مشوقین بیان کرد و گفت: شما مشوقین باشگاه با توجه به نزدیک بودن به هواداران می توانید خواسته های آنها را به ما منتقل کنید تا با برنامه ریزی بتوتنیم نیازهای آن‌ها را در استادیوم برآورده سازیم.
قائم مقام باشگاه پدیده خراسان بابیان اینکه مشوقین و هواداران بازوی قدرتمند پدیده هستند، گفت: باید در بازی‌های پیش روی فرهنگ بالای هوادارانمان را نشان دهیم و با انتخاب شعارهای فرهنگی و انگیزشی تیم را در رسیدن به موفقیت حمایت کنیم.
وی تشویق تیم خودی و عدم توهین به داوری و حریف را لازمه اصلی هواداری دانست و تأکید کرد: هواداران پدیده لایق بهترین‌ها هستند و همواره ثابت کردند که پشت تیم خود هستند.
در این جلسه برخی از مشوقین باشگاه برخی از خواسته های هواداران پدیده را به مدیران باشگاه منتقل کردند و سرآسیایی نیز قول پیگیری آنها را داد.
در ادامه نیز برنامه‌های کانون هواداران باشگاه توسط روابط عمومی باشگاه برای آینده ،از جمله ساخت سرود رسمی باشگاه پدیده مطرح و موردبررسی قرار گرفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *