الهامی:همه اعضا تیم از جان و دل مایه گذاشتند

مربی تیم فوتبال پدیده خراسان با ابراز خرسندی از تداوم صدرنشینی تیمش در جدول رده‌بندی لیگ برتر گفت: خوشحالیم که در عید غدیر خم توانستیم عیدی خوبی به هوادارانمان و مردم خراسان بدهیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان، ساکت الهامی پس از برتری ۲ بر یک تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان گفت: بازی ما برابر ذوب‌آهن بازی باکیفیتی بود. این تیم یکی از تیم‌هایی است که بردن آن سخت است و آسان نیست. کیفیت بازی‌های قبلی ذوب‌آهن را دیده بودیم و می‌دانستیم کار راحتی نخواهیم داشت.
وی ادامه داد: در نیمه نخست حملات متعددی انجام دادیم و در نیمه دوم نیز این روند را ادامه دادیم تا به آنچه می‌خواهیم، برسیم. چیزی که مدنظرمان بود به دست آوردیم و با وجود اینکه بازی سختی پیش روی ما بود، اما توانستیم سه امتیاز بگیریم و به خواسته خود در اصفهان برسیم ودر روز عید غدیر عیدی خوبی به هوادارنمان و مردم خراسان بدهیم. در این پیروزی همه بازیکنان و اعضا تیم از جان و دل مایه گذاشتند و باید از آنها تشکر کنیم.

الهامی در مورد اینکه راه بردن تیم پدیده در دیدارهای اخیر چه بوده است، اظهار داشت: طبیعتاً من در جایگاه مربی تیمم و نمی‌توانم این سؤال را پاسخ بدهم. با این حال کیفیت تیم پدیده بهتر شده است. به سختی می‌توان این کار را انجام داد. این را می‌توانم بگویم که روال خوبی را پیش‌رو داریم و این روال را ادامه خواهیم داد.

مربی تیم فوتبال پدیده درباره اینکه چه راهی برای ادامه روند این تیم وجود دارد، خاطرنشان کرد: تیم پدیده یکدست و همدل است. از ابتدای لیگ قرار بر این شد که این تیم روز به روز پیشرفت کند. تیم پدیده دوره بدنسازی سختی را پشت سر گذاشته و هنوز ابتدای راه است. هر تیمی می‌تواند پس از تعطیلات شرایط بهتری هم پیدا کند. از جمله تیم ذوب‌آهن که با امید نمازی از این شرایط استفاده خواهد کرد و پس از تعطیلات می‌توان عملکرد بهتری را از آنها شاهد باشیم.

الهامی در پاسخ به این سؤال که «پدیده فصل پیش هم روند خوبی داشت، اما پس از آن روندی نزولی را در پیش گرفت. اکنون چه برنامه‌ای وجود دارد تا آن اتفاقات رقم نخورد؟»، گفت: من نمی‌دانم چند سال پیش و چه سالی چه اتفاقی افتاده است. من کاری به نتا‌یج‌مان هم ندارم. کیفیت ما بد نیست و چاشنی شانس هم در تیم ما نبوده است. کیفیت ما رو به رشد است و خودمان می‌دانیم که پس از تعطیلات بازی‌های سختی با تراکتورسازی و پارس جم داریم. هیچ تیمی نمی‌تواند از حالا خودش را صدرنشین بداند یا اینکه برای سقوط نکردن بجنگد. این جایگاه‌ها تغییر می‌کند. این را می‌توانم بگویم که تیم ما از نظر فنی هم پتانسیل بسیار خوبی دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *