صادقی: باید همیشه عالی باشیم/ پیروزی‌های پدیده ادامه دارد

بازیکن گلزن تیم پدیده گفت: باید این روند خوب را تا پایان فصل حفظ کنیم و در بازی‌های بعد هم موفق باشیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، سعید صادقی که با ۲ گل زیبای خود، زمینه‌ساز پیروزی تیمش در برابر ذوب‌آهن اصفهان شد، در خصوص این دیدار اظهار کرد: همه تلاش‌مان از ابتدای بازی برای برد بود و می‌خواستیم در ۹۰ دقیقه کار را تمام کنیم. خدا را شکر که شرمنده هواداران پدیده نشدیم و به بهترین شکل ممکن از پس حریف سرسخت خود برآمدیم.

وی در خصوص گل‌های زیبایش در این مسابقه افزود: همه در کنار هم برای برد و موفقیت تلاش می‌کنیم، فرقی نمی‌کند چه کسی در تیم گل بزند، بلکه مهم این است که تیم برنده از زمین بیرون بیاید. یک تیم هستیم با یک هدف بزرگ و می‌خواهیم نتیجه‌ای بزرگ در پایان لیگ خلق کنیم.

بازیکن تیم پدیده در خصوص داوری مسابقه گفت: به تیم داوری خسته‌نباشید می‌گویم. صحبت در خصوص عملکرد داوران در حیطه من نیست.

صادقی تصریح کرد: تیم پدیده با این عملکرد و این نتایج لایق حمایتی ویژه است، امیدوارم اتفاقات خوبی در هفته آینده برای پدیده رقم بخورد تا خللی در نتایج خوب‌مان رخ ندهد. رقبای ما در لیگ برتر شرایط خوبی دارند اما نشان داده‌ایم که هیچ چیزی از اسم‌ها کم نداریم و اگر همدل باشیم هر غیرممکنی را ممکن می‌کنیم. امیدوارم هواداران در مصاف با تراکتورسازی در کنارمان باشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *