گل محمدی : بازی سختی در پیش داریم/ کسی در مشهد به پدیده توجهی ندارد

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر پارس جنوبی جم اظهار کرد: از اینکه قرار است در شهر جم و در برابر دیدگان مردم خونگرم به میدان برویم خوشحالم. می‌خواهیم در این دیدار صدرنشینی خود را حفظ کنیم و با ارائه یک بازی خوب و منطقی با دست پر به مشهد بازگردیم. پارس در یکی دو سال اخیر نشان داده تیم خوب و باشخصیتی است که از کادرفنی بادانشی هم بهره می‌برد.

وی افزود: بازی سختی در برابر این تیم داریم و کار برای هیچیک از دو تیم آسان نیست. پارس از بازیکنان باتکنیک و تاکتیک‌پذیری بهره می‌برد و این موضوع کار ما را سخت‌تر می‌کند.

سرمربی پدیده با اشاره به مشکلات مالی باشگاه پدیده خاطرنشان کرد: بازیکنانم یکی دو ماه است که فقط وعده می‌شنوند و هیچ مشکلی حل نشده است. علیرغم این مشکلات سعی می‌کنیم یک بازی خوب و منطقی را به نمایش بگذاریم.

گل‌محمدی گفت: برای شهری با این پتانسیل، امکانات و گردش مالی باعث تاسف است، باشگاه پدیده تمام تلاشش را می‌کند که مردم خوب مشهد را خوشحال کند، اما به این تیم توجهی نمی‌شود‌. کلا هزینه تیمداری پدیده در این فصل در حد ۷، ۸ میلیارد است اما می‌بینیم که مشکلات کماکان پابرچا هستند.

وی افزود: با نتایجی که کسب کرده‌ایم توانستیم موج خوبی در مشهد ایجاد کنیم اما متاسفانه با وجود حمایت هواداران، مسئولین توجهی به تیم پدیده نمی‌کنند. با این رویه قطعا تیم ما به مشکل خواهدخورد و جز تاسف هیچ چیزی برای گفتن ندارم.

سرمربی پدیده با اشاره به اینکه ۵۰ درصد بازیکنانش را بومی‌ها تشکیل می‌دهند، گفت: جوانان مشهدی پتانسیل بالایی دارند و به این مهم قطعا توجه داریم. مهمترین نکته برای من خوب تمرین کردن بازیکنان است چون آماده‌ترین بازیکنان وارد زمین می‌شوند.

وی افزود: فردا نیز تاکتیک همیشگی‌مان را خواهیم‌داشت، در هر تیمی کار کرده‌ام خواستم که تیمم هجومی کار کند. امیدوارم فردا هم در فاز هجومی موفق باشیم.

وی افزود: ۲ ماه است فقط وعده می‌شنویم. اگر از ابتدا می‌گفتند پول نیست و بروید کار کنید، تکلیف‌مان را می‌دانستیم اما همینطور وعده شنیده‌ایم و بی‌عمل مانده‌است. آخرین وعده هم به امروز مربوط می‌شد که قرار بود واریزی داشته‌باشیم و اتفاقی نیافتاد. در این شرایط بحرانی اقتصاد مملکت، هر روز دیرتر پول بگیرید، پول شما بی‌ارزش‌تر شده‌است و دیگر نمی‌دانم چه بگویم.

گل‌محمدی با انتقاد از مجموعه پدیده مادر گفت: اسم تیم ما پدیده است اما هزار تومان به ما نداده‌اند. اگر پول هست چرا به بازیکنان تیم‌تان نمی‌دهید و اگر پول نیست چرا تبلیغ می‌کنید؟ این تناقض برای ما هم وجود دارد و پاسخی برایش نیافته‌ایم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *