صاحبی: امیدهای پدیده به چیزی جز قهرمانی فکر نمی‌کنند

سرمربی تیم امیدهای پدیده تاکید کرد که با وجود مشکلات ابتدای فصل، تیمش از همین حالا به کسب قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور و کسب دوباره سهمیه لیگ برتر می‌اندیشد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان، رضا صاحبی که پیش از این کارنامه درخشانی از خود در هدایت رده‌های مختلف سنی باشگاه پدیده بر جای گذاشته، این بار نیز قصد دارد تا امیدهای پدیده را به اصلی‌ترین هدف خود یعنی کسب سهمیه صعود به لیگ برتر باشگاه‌های کشور برساند. او در این این رابطه می‌گوید:
«ما آنگونه که باید و شاید فصل را شروع نکردیم. به خاطر آماده نبودن مدارک، هفته اول را در زمین حاضر نشدیم و در هفته دوم نیز تنها یک ساعت مانده به آغاز بازی در ساری متوجه شدیم که می‌توانیم به میدان برویم. اما من به توانایی و کیفیت بالای بازیکنانم ایمان دارم و مطمئن هستم از بازی جمعه مقابل تیم نود ارومیه می‌توانیم برای قهرمانی مبارزه خود را آغاز کنیم. ما از همان روز اول که تمرینات خود را شروع کردیم این تصویر را در ذهن خود ساختیم که بر بالای سکوی قهرمانی در حال جشن گرفتن هستیم و می خواهیم آن را به واقعیت بدل کنیم.»
کاپیتان سابق تیم‌های پیام مشهد و ذوب‌آهن اصفهان، حضور طولانی مدت به عنوان مربی در رده‌های مختلف سنی باشگاه پدیده را نقطه قوتی برای خود و تیمش دانسته و تاکید می‌کند:
«مسلما شناخت طولانی مدت دو طرفه میان بازیکنان و مربی چه به من به عنوان سرمربی و چه شاگردانم کمک زیادی در طول فصل خواهد کرد. ۱۶ بازیکن کنونی تیم در سال‌های گذشته با من کار کرده‌اند و به خوبی با اندیشه‌ها و فلسفه کاری من آشنا هستند، و من نیز از کیفیت و شرایط ذهنی آن‌ها شناخت کافی دارم. به دلیل مشکلات مختلف تیم ما دیر بسته شد، اما همه می‌دانیم نباید دنبال بهانه بود و از بازی مقابل نود ارومیه تلاش خواهیم کرد که هر چه زودتر به بالای جدول برسیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *