پیروزی نونهالان پدیده در روز هت‌تریک دروازه‌بان!

تیم نونهالان پدیده در حالی از هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر استان مقابل نماینده قوچان به پیروزی رسید که این مسابقه شاهد اتفاقی باورنکردنی بود.
به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان، بعد از ظهر چهارشنبه تیم نونهالان پدیده در سومین دیدار خود با نمایندگان قوچان، این بار تیم پیشگامان این شهر را در پیش رو داشت و در نهایت موفق شد با نتیجه پرگل ۴-۰ حریف خود را از پیش رو بر دارد.
اما نکته باورنکردنی در خصوص این بازی این بود که به جز تک گل شعیب عباسی، سه گل دیگر نونهالان پدیده توسط دروازه‌بان پدیده یعنی علی زمانی و همگی از روی ضربه ایستگاهی به ثمر رسید؛ تا شاید این دروازه‌بان جوان رکوردی بی‌نظیر از خود به جا گذاشته باشد. «زمانی» که اصلیتی کرمانی دارد یکی از پدیده های کشف شده توسط مسئولان فوتبال پایه پدیده است که به جز تیم نونهالان، وظیفه حراست از دروازه تیم نوجوانان زیر ۱۵ساله‌های پدیده را نیز به عهده داشته و در صورت ادامه روند عالی خود، می‌توان آینده‌ای بسیار درخشان را برای او متصور بود.
لازم به ذکر است که تیم نونهالان پدیده با کسب پیروزی مقابل پیشگامان قوچان، با ثبت سه پیروزی از سه دیدار، مقتدرانه در صدر جدول گروه خود قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *