به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر فولاد خوزستان اظهار کرد:

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر فولاد خوزستان اظهار کرد: یک بازی مهم دیگر در پیش داریم. ۲ هفته قبل در جام حذفی با فولاد بازی کرده‌ایم. آنها ۲ هفته مثل ما فرصت داشتند روی نقاط ضعف و قوت‌شان کار کنند.

وی افزود: این سه امتیاز از اهمیت زیادی برخوردار است تا جایگاه خود در جدول را تثبیت کنیم. شرایط بچه‌ها خوب است و خوب تمرین کردند اما دغدغه‌های مالی همچنان پابرجاست و هنوز حل نشده‌است.

گل‌محمدی تصریح کرد: امیدوارم بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم تا هواداران خوشحال باشند. به غایبان حریف هم کاری نداریم، فولاد تیم پرمهره و قدری است و اصلا کار آسانی نداریم. بازی سخت‌تری نسبت به جام حذفی در پیش داریم.

سرمربی پدیده در خصوص بدهی پدیده به ایگور پراهیچ گفت: خبرهایی که در این خصوص دارم، مثل شماست. با ۲۰ هزار دلار گویا مشکل فعلا حل می‌شود، تا الان هیچ منبعی برای پرداخت پیدا نشده و فکر می‌کنم اتفاقاتی امروز و فردا رخ دهد. این دغدغه مسئولین باید باشد، مسئولان شهر و استان باید به فکر باشند. هرچه در توان داشتیم، چه من و چه بازیکنان پیاده کرده‌ایم و با غیرت و شرف، چیزی برای مردم مشهد کم نگذاشته‌اند. الان نوبت مسئولان است. نمی‌دانم خودشان را به خواب زده‌اند یا موضوع دیگری در میان است اما در شرایطی هستیم که نیاز به حمایت مسئولان داریم. اگر کمک نشود ۶ امتیاز کم خواهدشد و دیگر نمی‌شود تیم را جمع کنیم. هیچ انگیزه‌ای دیگر در تیم وجود نخواهدداشت.

گل‌محمدی تصریح کرد: اگر واقعا آقایان به دنبال خدمت به مردم مشهد هستند، الان وقتش است که کمک کنند. هوادارانی امسال در کنار ما هستند که با وجود مشکلات اقتصادی و اجتماعی موجود در جامعه، تنها دلخوشی‌شان همین فوتبال است.

وی افزود: هر چه سریعتر این کار را کاش انجام دهند، نه اینکه موقعی بیایند که دیگر فایده‌ای ندارد. متاسفانه این تیم هم که بی صاحب است. شعار و این حرف‌ها بس است و کاش به فکر مردم مشهد باشیم.

سرمربی پدیده در خصوص درگیری‌های اخیر میان استیلی و مک‌درموت تاکید کرد: نمی‌خواهم در خصوص مشکلاتی که به من ارتباطی ندارد صحبت کنم. فکر می‌کنم مشکلات تیمم در مشهد انقدر زیاد است که وقتی برای صحبت در خصوص سایر مسائل نداشته‌باشم.

گل‌محمدی در خصوص اینکه آیا با تغییر نام پدیده می‌توان امیدی به حل مشکلات باشگاه داشت، گفت: پدیده به هر حال خوش‌نام نیست و ۱۰ ها هزار طلبکار دارد. متاسفانه در صحبت با مسئولان شهری و استانی نیز در همین خصوص صحبت‌هایی شد و آنها هم گفتند دافعه زیادی حول این نام وجود دارد. متاسفانه اما آقایان رسما حتی اعلام نمی‌کنند تیم را نمی‌خواهند.

وی افزود: من به عنوان سرمربی نباید به تهران بروم و دنبال اسپانسر باشم. خجالت می‌کشم و با اکراه می‌روم اما نگران تیم مشهد هستم. تیم من کلا با ۷، ۸ میلیارد تمام مشکلات یک سالش حل می‌شود، واقعا برای کلانشهری مثل مشهد پول زیادی است؟ تیمی یتیم هستیم. شرکت پدیده باید برای ما مثل پدر باشد اما متاسفانه غیرت ندارد. اگر غیرت داشت اجازه نمی‌داد بچه‌اش را کسی از شهر دیگری بزرگ کند. ما قرارداد داریم، اگر یک ماه دیگر، دو ماه دیگر هم پولمان را ندهند، نهایتا شکایت می‌کنیم و به پولمان می‌رسیم اما مردم مشهد چه گناهی کرده‌اند؟ حیف این احساسات نیست؟ نمی‌دانم دیگر به چه زبانی راجع به این مسایل صحبت کنم.

وی در خصوص شائبه استعفایش گفت: با هیچکس چنین صحبتی را نکرده ام. مسیر به طوری است که اگر قرار باشد به این شکل باشد، کار سخت می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *