یک پیروزی دیگر برای امیدهای پدیده

از سری مسابقات لیگ دسته اول امیدهای کشور در ساری تیم پدیده با سه گل تیم مقاومت این شهر را برد تا سه امتیاز مهم خارج از خانه را کسب کند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان، شاگردان رضا صاحبی در ادامه‌ روند عالی خود در لیگ دسته اول امیدهای باشگاه کشور، موفق شد با نتیجه ۳-۲ در زمین مقاومت ساری به پیروزی دست باید تا به صدر جدول رقابت ها نزدیک تر شود.

برای امیدهای پدیده در دقیقه ۸ بازی امیر حسن جعفری قفل دروازه مقاومت را شکست و با وجود دریافت گل تساوی تنها ۴دقیقه پس از این گل، تیم پدیده در دقیقه ۳۶ توسط حسین شجیع دوباره پیش افتاد.

در نیمه دوم پدیده پا پس نکشید و توسط علی شیرخانی گل سوم را نیز به ثمر رساند.

بعد از این گل خط دفاع پدیده بارها توسط تیم پرمهره حریف آزمایش شد و بجز یکبار، از همه این آزمون ها سربلند بیرون آمد تا در نهایت ۳امتیاز را از ساری به مشهد بیاورد.

امیدهای پدیده با وجود اینکه فصل را امیدبخش شروع نکرد، اما در هفته های گذشته عالی بوده و بعد از پیروزی ۵گله هفته گذشته مقابل نماینده تبریز حالا با کسب پیروزی خارج از خانه، تنها ۳امتیاز با صدر جدول فاصله دارند.

لازم به ذکر است که بازی هفته آینده امیدهای پدیده روز دوازدهم آبان در ورزشگاه تختی مشهد مقابل پرسپولیس قائمشهر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *