سخنگوی باشگاه پدیده: منتظر نظر شورای تامین استان هستیم/ هنوز بازی با ماشین سازی رایگان نشده است

سخنگوی باشگاه پدیده خراسان گفت: بر خلاف برخی شایعات دیدار پدیده و ماشین سازی تبریز رایگان نیست.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان، جواد طاری بخش اظهار کرد: با توجه به حمایت های بی دریغ هواداران مشهدی در بازی های قبلی و تمایل یکی از حامیان مالی برای خرید بلیت های این بازی، پیشنهاد داده ایم تا بازی مقابل ماشین سازی برای حضور هواداران به صورت رایگان برگزار شود.

وی افزود: در این خصوص رایزنی خودرا انجام داده ایم و منتظر نظر سازمان لیگ فوتبال و البته شورای تامین استان هستیم. تا زمانی که شورای تامین با برگزاری این بازی به صورت بلیت رایگان برای هواداران موافقت نکند کاری نمی توان انجام داد و مجبور هستیم تا بلیت فروشی را انجام دهیم.

طاری بخش ادامه داد: اگر شورای تامین استان با پیشنهاد ارایه بلیت رایگان به هواداران موافقت کند که هواداران می توانند بدون خرید بلیت به ورزشگاه بیایند و در غیر اینصورت مجبور هستیم تا طبق روال بازی های دیگر فروش اینترنتی و حضوری بلیت را داشته باشیم.

سخنگوی باشگاه پدیده خراسان تاکید کرد: از هواداران محترم و علاقه مندان به فوتبال درخواست داریم تا اخبار مربوط به باشگاه پدیده را تنها از طریق سایت و صفحه رسمی باشگه فرهنگی ورزشی پدیده خراسان پیگیری نمایند و به شایعات توجهی نداشته باشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *