وطنخواه: همدلی شرط موفقیت است

مدیرعامل باشگاه پدیده گفت: باید برای ادامه موفقیت پدیده همگی دست به دست هم دهیم و همدل باشیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهر خودرو، جواد وطنخواه، مدیرعامل باشگاه پدیده اظهار کرد: در فصل جاری اصحاب رسانه برای پدیده سنگ تمام گذاشتند و وفاقی که در شهر مشهد و استان به وجود آمد، به واسطه زحمات خبرنگاران بود. حرف دل هواداران و مردم مشهد به گوش مسئولان رسید.

وی افزود: سال‌های ۹۲ و ۹۳ سال‌های خوب پدیده بود اما از آن به بعد واقعا هر سال شرایط سختی داشتیم اما خوشبختانه با وجود همه این مشکلات، توانستیم به این نقطه برسیم. شهرداری و استانداری این فصل فوق‌العاده حمایت کردند. باید از پژمانفر هم تشکر کنم چون وقتی بازی پدیده و استقلال با آن شکل عجیب عقب افتاد، ایشان موضع گیری خوب و به جایی داشتند و حتی باخبریم که به وزیر هم زنگ زدند و بابت خورده‌شدن حق تیم پدیده گلایه کردند. همچنین باید از آیت‌الله علم‌الهدی، امام جمعه محترم مشهد نیز تشکر کنم که پای کار آمدند و حمایت ویژه‌ای از پدیده داشتند.

وطنخواه تصریح کرد: در فصل جاری شاهد کمک‌های خوبی از سوی شهرداری، شورای شهر، سازمان همیاری، استانداری و … بودیم. امیدوارم در ادامه راه نیز شاهد درخشش پدیده با حضور حمیداوی، به عنوان مالک جدید باشگاه باشیم.

وی گفت: به حمیداوی خیر مقدم می‌گویم. امیدوارم حمایت‌های شهری و استانی ادامه‌دار باشد و قطعا پدیده و حمیداوی نیاز ویژه‌ای به حمایت دارند. باید همه دست به دست هم بدهیم تا به سر منزل مقصود برسیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *