گل‌محمدی خبر داد: اردوی ۱۰ روزه پدیده شهر خودرو در ترکیه یا امارات

سرمربی پدیده می‌گوید به زودی اردویی ۱۰ روزه را در ترکیه یا امارات برگزار می‌کنند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهر خودرو، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری مالک جدید باشگاه پدیده اظهار کرد: در نیم‌فصل نخست، نیم‌فصل ماجراجویانه‌ای داشتیم و روزهای پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشتیم‌. با موفقیت نسبی مسابقات را پشت سر گذاشتیم و با وجود مشکلات زیاد، با رتبه دوم به کار خود پایان دادیم.

سرمربی پدیده تصریح کرد: با حمایت‌های نسبی صورت‌گرفته خوشبختانه نتایج قابل قبولی گرفتیم و باید از همه کسانیکه این حمایت خوب را رقم زدند تشکر کنم. حضور حمیداوی می‌تواند منشا خیر باشد. در چند روز اخیر اتفاقات خوبی رخ داده و با حضور وی، مشکلات پدیده در نیم‌فصل نخست فکر می‌کنم برطرف شود.

وی گفت: باید از تمامی مسئولانی که در این خصوص تلاش کردند تا انتقال به سرانجام برسد، تشکر کنم. افراد مختلفی در این پروسه نقش داشتند و باید از این عزیزان تشکر کنم.

سرمربی پدیده گفت: یک اردوی ۱۰ روزه در ترکیه یا دبی خواهیم‌داشت. ۲ ۳ بازیکنی که کمتر بازی کردند از ما جدا می‌شوند‌. به دنبال تقویت تیم هستیم تا قوی‌تر باشیم و موفقیت‌مان ادامه‌دار باشد.

گل‌محمدی با اشاره به اهمیت پیشرفت سخت‌افزار مورد نیاز پدیده گفت: هنوز مشکل زمین تمرین ما برطرف نشده و از همه دست‌اندرکاران و مسئولان خواهش می‌کنم که در این خصوص نیز به تیم‌ ما کمک کنند.

وی افزود: اولویت ما گرفتن بازیکن از لیگ خودمان است. گرفتن بازیکن خوب اما از لیگ ایران سخت است چون اکثرا قرارداد دارند و باشگاه‌ها پول کلانی می‌خواهند و ما نداریم‌. در خصوص منشا و حسینی نیز من صحبتی با باشگاه نداشته‌ام و تازه فردا لیستم را به باشگاه می‌دهم. بازیکن متوسط و جوان در این برهه گرهی از کار ما باز نمی‌کند. باشگاه از فردا فعالیتش را در حوزه نقل و انتقالات آغاز خواهدکرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *