عیادت مالک و بازیکنان پدیده شهر خودرو از یک هوادار مشهدی

مالک واعضای باشگاه پدیده شهر خودرو با حضور در منزل یکی از هواداران مشهدی فوتبال ، از وی عیادت کردند.
به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهر خودرو، فرهاد حمیداوی مالک ، مجتبی سرآسیایی قائم مقام ، به همراه رضا ناصحی ، اکبر صادقی، امین قاسمی نژاد و حسین مرادمند بازیکنان این تیم، با حضور در منزل علیرضا خزایی هوادار مشهدی فوتبال که در اثر حادثه رانندگی دچار ضایعه نخاعی شده است، عیادت کردند.
در این دیدار که مهندس شهام نایب رییس هیات مدیره شرکت شهر خودرو نیز حضورداشت، اعضا باشگاه پدیده شهر خودرو با این هوادار به گفت‌وگو پرداخته و از مشکلاتش مطلع شدند.
علیرضا خزایی نیز که از حضور پدیده ای ها در منزلش خوشحال شده بود ، خاطراتی از حضورش در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد و تماشای بازی های پدیده را بیان کرد.

علیرضا خزایی از کارکنان معدن سنگ آهن خواف بوده است و علاوه بر اینکه خودش به فوتبال و فوتسال می پرداخته ،همواره برای تشویق تیم های فوتبال مشهدی به ویژه تیم پدیده به ورزشگاه می آمده است.
این هوادار مشهدی چند سال قبل در حین بازگشت از مسابقه فوتسال تیم سنگ آهن خواف که در آن بازی می کرده است، در مسیر جاده خواف به مشهد دچار سانحه رانندگی می شود و متاسفانه با ضایعه نخاعی همراه می گردد.
حالا علیرضا خزایی سالهاست که در منزلش در مشهد روی تخت خوابیده است و امیدوار است با توجه به کمک پزشکان بتواند روزی دوباره از روی تخت بلند شود.
در و دیوار اتاق محجور علیرضا ، پر شده از عکس های ورزشی تیم های مشهدی و حالا دیگر برایش فرقی نمی کند که این تیم ها در چه رشته ای فعال باشند.

علیرضا خزایی حالا علیرغم اینکه درد و رنج ناشی از عوارض ضایعه نخاعی را به همراه دارد اما با دیدن اهالی ورزش که روزی برای دیدن تیم هایشان به ورزشگاه ها می رفت، حسابی انرژی می گیرد و روزهای آینده و بلند شدن از روی تخت امیدوار تر می شود.
باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهر خودرو برای این هوادار عاشق فوتبال آرزوی سلامتی و شفای عاجل دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *