لغو دیدار جوانان پدیده شهر خودرو مقابل پارسه ساری

دیدار تیم‎های فوتبال جوانان پدیده شهر خودرو روز گذشته به دلیل عدم حضور تیم میهمان لغو شد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پدیده شهر خودرو؛ تیم فوتبال جوانان پدیده شهرخودرو در چارچوب مسابقات هفته هفدهم لیگ دسته اول جوانان کشور، روز گذشته چهاردهم بهمن ماه در ورزشگاه تختی مشهد میزبان تیم پارسه ساری بود که این دیدار به دلیل غیبت تیم پارسه ساری لغو شد.
وحید فرجی، سرمربی تیم فوتبال جوانان پدیده شهرخودرو در خصوص علت عدم حضور تیم حریف در دیدار یکشنبه گذشته گفت: تیم پارسه ساری پیش از این سقوطش از لیگ دسته اول قطعی شده است، به همین دلیل در مسابقه دیروز حضور پیدا نکرد و طبق قانون ۳ امتیاز این دیدار برای تیم پدیده شهر خودرو منظور خواهد شد.
وی افزود: با این سه امتیاز ما همچنان در کورس صعود به مرحله بعدی مسابقات باقی می‌مانیم اما در هفته آخر مسابقات روز یکشنبه آینده باید در ساری به مصاف تیم پدیده این شهر که رقیب اصلی ما برای صعود نیز هست برویم.
فرجی تاکید کرد: در صورت پیروزی در دیدار هفته آینده قطعا به عنوان تیم سوم گروه به مرحله بعد صعود خواهیم کرد، اما با توجه اینکه بازی قبلی تیم پدیده ساری به دلیل درگیری بازیکنان دو تیم نیمه تمام باقی مانده است، اگر این تیم در دیدار گذشته اش بازنده اعلام شود، ما با یک تساوی هم به مرحله بعد صعود خواهیم کرد.
گفتنی است شاگردان وحید فرجی یک هفته مانده به اتمام مسابقات مرحله اول لیگ دسته اول جوانان کشور با ۲۷ امتیاز در رده سوم جدول گروه خود قراردارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *