مرادمند: پرسپولیس تیم بزرگی است اما برای موفقیت همدلیم

مدافع تیم پدیده شهرخودرو گفت: پرسپولیس یکی از تیم‌های بزرگ فوتبال ایران است و در سال‌های اخیر در بهترین فرم خود قرار گرفته اما نمی‌خواهیم به هیچ حریفی امتیاز بدهیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو، حسین مرادمند در خصوص آغاز دوباره لیگ برتر و رقابت با پرسپولیس در ورزشگاه آزادی اظهار کرد: پرسپولیس تیم پرمهره‌ و قابل احترامی ست و در این شکی نیست، اما ما هم پدیده شهرخودرو هستیم و مطمئنیم که می‌توانیم با اتحاد و همدلی موفق باشیم و با دست پر از زمین خارج شویم.

مدافع ارزنده تیم پدیده شهرخودرو تصریح کرد: اهمیتی به نام رقبا نمی‌دهیم و فقط برای استمرار بخشیدن به موفقیت و جایگاه به دست آمده در نیم‌فصل نخست تلاش می‌کنیم. می‌خواهیم خوب کار کنیم تا دل هواداران شاد شود. مطمئنم می‌توانیم در ادامه نیز موفقیت‌ها و نتایج گذشته را تکرار کنیم.

وی تصریح کرد: باید از زحماتی که مجتبی سرآسیایی و جواد وطنخواه در این سال‌ها برای پدیده کشیدند، تشکر کنم. اگر تلاش شبانه‌روزی آنها نبود، بدون شک امروز مدت‌ها بود که دیگر اثری از پدیده وجود نداشت و فوتبال خراسان نماینده‌ای در لیگ برتر نداشت. او تمام تلاشش را کرد تا پدیده شهرخودرو زنده بماند. خوشبختانه با ورود مالک جدید باشگاه، دیگر یتیم نیستیم و آن مشکلات ریز و درشت وجود ندارد.

وی افزود: اردوی خوبی در ترکیه برگزار کردیم و قبل و بعد از آن هم در تهران، تمرینات‌مان را ادامه دادیم تا با آمادگی کامل به مصاف رقبا برویم. از دیگر سو خیال‌مان با حضور حمیداوی راحت شده و ایشان با پرداخت بدهی باشگاه به سوبا، خطر کسر امتیاز از پدیده را دور کرد.

وی در پایان با تشکر از حمیداوی تصریح کرد: تاکنون ۵۰ درصد از مطالبات ما در لیگ هجدهم پرداخت شده و شرایط بسیار خوبی داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *