گل‌محمدی: مقابل تیم قدرتمندی بازی داریم/ آرزوهای بزرگی در سر داریم

سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو مشهد می‌گوید مقابل پرسپولیس بازی سختی داریم اما ما هم آرزوهای بزرگی در سر داریم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهرخودرو، یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو مشهد در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس اظهار کرد: فردا اولین بازی دور برگشت را بعد از یک ماه و بیست روز در پیش داریم. این زمان خیلی زیادی است. در این مدت سعی کردیم تیم را به شرایط بازی برسانیم تا آماده اولین بازی باشیم. هر چند خیلی سخت بود.

تا حدودی توانستیم این کار را انجام بدهیم. هرچند امکانات تمرینی ما در مشهد خیلی محدود است. حتی یک بازی تدارکاتی را به خاطر کمبود امکانات از دست دادیم. به خاطر نداشتن زمین آخرین بازی تدارکاتی ما کنسل شد. امیدوارم این اتفاق لطمه‌ای به کار ما نزند. ما در این بیست روز اخیر دو بازی تدارکاتی آن‌هم در اردوی ترکیه داشتیم.

او درباره بازی تیمش با پرسپولیس ادامه داد: بازیکنان از لحاظ ذهنی و روانی آماده این بازی هستند ولی بازی سختی را در مقابل یک تیم قدرتمند در پیش داریم. تیمی که در حال حاضر و در چند سال اخیری تیم اول ایران بوده است. مربی و بازیکنان خوبی دارد و در نیم فصل هم توانست نقاط ضعفش را بر طرف کند. کار ما در آزادی واقعاً سخت است. از آن طرف ما هم انگیزه‌های خاص خودمان را داریم. ما نشان دادیم در نیم فصل اول با وجود مشکلاتی که داشتیم، تیم با کیفیتی هستیم. آرزوهای زیادی در سر داریم. من و بازیکنانم دوست داریم امسال با نتایج خوب به پایان برسد. خیلی خوشحالیم از این که مشکلات‌مان برطرف شد. با توجه به مشکلات مالی و حمایت نکردن برخی مسؤولان نیم فصل اول سختی را پشت سر گذاشتیم.

گل‌محمدی در مورد مدیریت جدید پدیده شهرخودرو بیان کرد: با آمدن حمیداوی فکر می‌کنم خیلی از این مشکلات حل شد. از طرف خودم و بازیکنان از او تشکر می‌کنم. او یک کار بزرگ و ارزشمند را برای فوتبال مشهد انجام داده است که قابل تقدیر و تشکر است. ان‌شاءالله بتوانیم جوابگوی زحماتی این عزیز باشیم.

او در مورد شرایط تیمش در نیم فصل دوم هم اظهار کرد: شرایط نیم فصل دوم با نیم فصل اول خیلی متفاوت خواهد بود. گرفتن امتیاز از تیم‌هایی که در انتهای جدول هستند و نمی‌خواهند سقوط کنند و هم‌چنین تیم‌هایی که برای قهرمانی می‌جنگند کار را سخت می‌کنند. نباید انتظار داشته باشیم مثل نیم فصل اول خیلی راحت امتیازها را جمع کنیم. در هر صورت وقتی می‌خواهیم نتایج خوب بگیریم باید همه شرایط آماده باشد. مخصوصاً در خصوص شرایط تمرینی و زمین تمرین واقعاً مشکلات بزرگی در شهر مشهد داریم. امیدوارم با حمایت مسؤولان بتوانیم این مشکلات را برطرف کنیم. ما تیم خوبی داریم و نیم فصل دوم سعی می‌کنیم مثل نیم فصل اول زمین را با نتایج خوبی ترک کنیم و امیدوارم این اتفاق بیافتد.

گل‌محمدی در مورد نتایج تیم ملی فوتبال ایران هم بیان کرد: نمی‌شود در دو دقیقه راجع به این موضوع صحبت کرد. اگر کلی بخواهم بگویم، عملکرد یک مربی را معمولاً با نتایجش مقایسه می‌کنند. کی‌روش ما را دو بار به جام‌جهانی برد و این کار ارزشمندی بود و از آن طرف در جام ملت‌ها نتیجه نگرفتیم. باید این نتایج را بررسی کنیم تا ببینیم باب میل ما بوده است یا خیر. همه باید نظر بدهند و صحبت کنند. چیزی که مهم است این بود که کی‌روش مربی بزرگی بود و توانست شخصیت خوبی در سطح جهانی به تیم ملی بدهد. به نظرم این کار خیلی ارزشمندی بود.

سرمربی پدیده شهر خودرو در مورد تاکتیکش برای بازی با پرسپولیس هم بیان کرد: تاکتیک ما بستگی به نوع بازی دارد. دیروز با بازیکنان در همین مورد صحبت کردیم. جایی که باید دفاع کنیم، دفاع می‌کنیم و جایی که شرایط آماده برای حمله کردن باشد این‌کار را انجام می‌دهیم. این گونه نیست که بگوییم نیمه اول دفاع کنیم و در نیمه دوم حمله کنیم. این شرایط را نمی‌شود از قبل برای تیم ما متصور بود. این بستگی به شرایط بازی دارد. من دوست دارم تیمم همیشه سراپا حمله باشد و مالکیت توپ را در اختیار داشته باشد.

ما در مقابل یک تیم قوی بازی داریم و کار سختی مقابل هواداران آن‌ها داریم. خیلی از دقایق بازی مجبور هستیم دفاع کنیم. اگر تمرکز خوبی در دفاع داشته باشیم می‌توانیم جلوی حملات‌شان را بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *