گل‌محمدی: فرصتی برای فکر کردن به شکست نداریم/ فوتبال هجومی، فلسفه ماست

سرمربی پدیده شهرخودرو می‌گوید تیمش از فرصت‌هایی که داشت نتوانست مقابل پرسپولیس استفاده کند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو، یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پدیده شهر خودرو در نشست خبری بعد از شکست دو بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس اظهار کرد: ما خیلی بازی را خوب شروع کردیم. موقعیت های خوبی داشتیم ولی استفاده نکردیم. در همین شرایط متاسفانه به حریف راحت پنالتی دادیم. در صحنه ای که خیلی خطرناک نبود.

وی افزود: در ادامه فشار آوردیم و باز هم با یک پاس اشتباه گل دوم را خوردیم. می‌توانستیم حداقل یک مساوی بگیریم. حملات خوبی در نیمه دوم داشتیم اما باز هم استفاده نکردیم. پرسپولیس از لحاظ دفاعی خیلی خوب بود و از ما حرفه‌ای‌تر عمل کردند. به آن‌ها تبریک می‌گویم. ما مشکلاتی برای این بازی داشتیم. نتوانستیم به خاطر نبودن زمین در مشهد دیدار دوستانه داشته باشیم. همین موضوع تاثیر زیادی داشت. تیم ما از شرایط مسابقه خیلی دور بود. ما یک بازی در ورزشگاه امام رضا پیش بینی کرده بودیم اما چون پول زیادی از ما خواستند نتوانستیم آن بازی را انجام دهیم.

وی افزود: بازیکنانم تلاش خودشان را کردند. امیدوارم مسئولان از ما حمایت کنند. ما کار سختی در آن جا داریم. زمین تمرین نداریم. به آینده امیدوار هستیم. از همین الان برنامه‌ریزی می‌کنیم. فشردگی مسابقات خیلی بالاست. وقت نداریم به شکست امروز فکر کنیم. باید از لحاظ روحی و فیزیکی ریکاوری کنیم.

او در مورد اینکه چرا تیمش دفاعی بازی نکرد، بیان کرد: ما باید در همه بازی ها برای برد به زمین برویم. این فلسفه کاری ماست. دوست داریم حمله کنیم. البته مقابل تیمی مثل پرسپولیس باید مراقب باشیم. امروز ما در صحنه های دو گل دو اشتباه کردیم. ما تا پشت محموطه جریمه خوب جلو می آمدیم. باید کار را خوب تمام می کردیم ولی در این بخش نتوانستیم خوب باشیم. هم در ارسال ها خوب نبودیم و هم نتوانستیم خوب شوت بزنیم.

گل محمدی در صحنه پنالتی هم گفت: در هر صورت کارشناسان باید توضیح بدهند. امروز آقای سید علی قضاوت خوبی داشت. به نظرم در صحنه پنالتی درست سوت زد و اشتباهی نکرد و ما باعث شدیم که این اتفاق بیافتد. تمرکز خوبی نداشتیم. در مجموع داور قضاوت خوبی داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *