گل‌محمدی: بهبود زیرساخت‌ها مهمتر از خرید بازیکن است/ مقابل استقلال خوزستان با تمام قوا می‌جنگیم

سرمربی پدیده شهرخودرو گفت: در مقابل استقلال خوزستان بدون مصدوم و محروم به میدان می‌رویم و امیدوارم با حضور هواداران به نتیجه‌ای خوب دست یابیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار پدیده شهرخودرو و استقلال خوزستان اظهار کرد: ابتدا باید ایام سوگواری حضرت زهرا(س) را تسلیت بگویم. فردا یک بازی سخت را در پیش داریم. حریف را آنالیز کرده‌ایم و می‌دانیم در این مدت پیشرفت داشته‌اند. حریف از ضدحملات بسیار خوب استفاده می‌کند و باید مواظب باشیم.

وی افزود: بازی راحتی نداریم ولی امیدوارم با حضور گسترده هواداران، بتوانیم بازی خوبی به نمایش بگذاریم. شرایط خوبی داریم گرچه مقابل پرسپولیس شکست خوردیم‌. سعی کردیم دوباره تیم را به شرایط پیش از دیدار با پرسپولیس برگردانیم.

گل‌محمدی تاکید کرد: امیدوارم فردا شاهد حضور عظیم هواداران باشیم. مصدوم و محروم نداریم و بازیکنانم را در اختیار دارم.

وی در رابطه با نبود حتی یک زمین تمرین در حد و اندازه تیم لیگ برتری در مشهد گفت: متاسفانه مجبوریم هر چند هفته برای تمرین به تهران سفر کنیم. واقعا در شان کلانشهری مثل مشهد نیست که یک زمین‌تمرین مناسب ندارد. با وجود مشکلات ریز و درشتی که داشتیم این روزها با حضور حمیداوی و برنامه بلندمدتی که دارد، امیدوارم بر اساس آن خیلی از مشکلات با شروع فصل بعد حل شود. برنامه‌های بلندمدتی چیده شده اما نیاز به حمایت و همکاری مسئولان شهری و استانی داریم. اگر به دنبال انجام کار ریشه‌ای هستیم تا جوانان مشهدی فرصت یابند تا خودی نشان دهند، باید برنامه‌ریزی خوبی داشته‌باشیم. این اراده نزد مالک باشگاه هست، اما این امکانات و شرایط برای وی توسط مسئولان فراهم شود.

گل‌محمدی تصریح کرد: برنامه‌ریزی شاید راحت باشد، اما اجرایی شدنش نیاز دارد که همه دست به دست هم دهیم. امیدوارم این استان پهنار و سرشار از استعداد شاهد روزهای بهتری باشد.

سرمربی پدیده شهرخودرو در خصوص عملکرد تیمش در نقل و انتقالات گفت: دوست داشتم یکی مثل منشا را بگیرم اما مبلغی معادل ۷۰۰ هزار دلار برای یک فصل و نیم می‌خواست. با ۷۰۰ هزار دلار کل یک تیم را می‌گردانیم. با توجه به بودجه‌ و سیاستی که داریم، این توقع نباید وجود داشته‌باشد که با حضور حمیداوی، بازیکنان میلیاردی وارد تیم کنیم. بازیکنانم در نیم‌فصل نخست عمل‌کرد خوبی داشتند و نباید رقم بازیکنان جدید با آنها تفاوت فاحشی داشته‌باشد. امیدوارم همه این شرایط را درک کنند و راهی تازه را شروع کرده‌ایم. فقط با گرفتن چند بازیکن چند میلیاردی مشکل باشگاه حل نمی‌شود. مهمتر از اینها امکانات و زیرساخت‌هاست تا برنامه‌های ۳، ۵ و ۱۰ ساله باشگاه پدیده شهرخودرو اجرایی شود.

وی افزود: چیزی که خیلی مهم است و بچه‌ها در نیم‌فصل نخست نشان دادند این است که بازیکنانم با تمام وجود از جان مایه می‌گذارند و تا اینجا هم اگر رسیده‌ایم فقط و فقط به خاطر شور هواداران بوده‌است. بازیکنانم و پرسنل باشگاه زحمات زیادی کشیده اند و با جیب خالی تا پایان نیم‌فصل خود را کشاندیم و الان هم همان تیم با انگیزه هستیم که می‌خواهد نتیجه بگیرد. در نیم‌فصل دوم کار اما سخت‌تر است.

گل‌محمدی افزود: صحبت‌هایی با چند بازیکن خارجی شده اما بعد از نقل و انتقالات گرفتن بازیکن با ریسک همراه است. شاید بازیکن مصدوم باشد که بی‌تیم مانده و پروسه خرید بازیکن خارجی کمی زمان‌بر است‌. باید خوش‌شانس باشیم تا زود به نتیجه برسیم. با توجه به بودجه و سیاست‌های باشگاه قدم برمی‌داریم.

وی در خصوص شرایط کلی پدیده شهرخودرو گفت: با حضور حمیداوی بخش اعظمی از مشکلات حل شده و همچون نیم‌فصل نخست، ثابت‌قدم هستیم. با خیال آسوده در نیم‌فصل نخست قدم برداشتیم و به نتیجه رسیدیم، به نظرم الان هم نباید فشار روی تیم اضافه شود و توقعات باید مثل نیم‌فصل نخست باشد‌ تا به نتیجه برسیم‌.

گل‌محمدی گفت: باید از آستان‌قدس رضوی نیز تشکر کنیم، زیرا در این روزها که زمین تمرین نداشتیم، زمین‌شان را برای تمرین در اختیار ما قرار دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *