حضور نماینده مردم مشهد و کلات در رختکن پدیده شهرخودرو

پژمانفر:مردم مشهد این تیم را دوست دارند / مسئولین استان هم باید پیگیر امورات تیم باشند

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی پس از پیروزی تیم پدیده شهرخودرو در رختکن این تیم حضور پیدا کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو خراسان، حجت الاسلام نصرا… پژمان فر که برای تماشای دیدار پدیده شهرخودرو و استقلال خوزستان، در هفته هفدهم لیگ برتر در ورزشگاه امام رضا(ع) حضور یافته‌بود، پس از پیروزی شیرین تیم پدیده شهرخودرو ، به همراه مهدی برادران رییس هیات فوتبال خراسان رضوی در رختکن تنها نماینده استان در لیگ برتر فوتبال حضور یافت‌.

حجت الاسلام پژمانفر در جمع اعضای تیم پدیده شهر خودرو ضمن تبریک این پیروزی گفت: از اینکه دل مردم مشهد و خراسان را با نتایج خوب‌تان شاد می‌کنید، سپاسگزاریم. خوشبختانه با حضور مالک جدید باشگاه، مشکلات این تیم رو به حل شدن است و شرایط خوبی در تیم حاکم شده که حتما این شرایط تا پایان فصل نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

نماینده مردم مشهد و کلات با اشاره به نتایج خوب پدیده شهرخودرو تصریح کرد: حضور یحیی گل‌محمدی در این تیم، به عنوان یکی از مربیان بااخلاق و حرفه‌ای جای خوشحالی دارد. این تیم به عنوان تنها نماینده خراسان رضوی با تلاش مدیرانش، کادرفنی و بازیکنان در نیم فصل اول با وجود مشکلات زیادی که داشت اما کار بزرگی انجام داد. در ادامه نیز قطعا می‌توانید به نتایجی خوب دست پیدا کنید و مردم فوتبال‌دوست خراسان را شاد کنید.

وی افزود: اینکه چنین جمعیتی در ورزشگاه، در روزی غیرتعطیل به تشویق تیم شما می‌پردازند، نشانه علاقه بالای مردم به فوتبال و تیم پدیده شهرخودروست. مردم مشهد این تیم را دوست دارند و ما مسئولین هم باید به این تیم کمک کنیم و پیگیر امورات آن به عنوان نماینده دیار امام رضا (ع) در لیگ برتر فوتبال باشیم.

پژمانفر همچنین با اشاره به حضور حمیداوی به عنوان مالک جدید تیم گفت: باید زمینه را برای فعالیت هرچه پررنگ‌تر بخش خصوصی فراهم کنیم. نباید اجازه دهیم بخش خصوصی از حضور در این عرصه دلسرد شوند.

وی در پایان برای پدیده شهرخودرو در ادامه رقابت‌های لیگ برتر و جام حذفی آرزوی موفقیت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *