قاسمی‌نژاد: رقیب سرسختی را شکست دادیم/ بازی به بازی پیش می‌رویم

هافبک تهاجمی پدیده شهرخودرو گفت: هنوز برای فکر کردن به انتهای فصل زود است و بازی به بازی پیش می‌رویم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو خراسان، امین قاسمی نژاد در پایان دیدار مقابل استقلال خوزستان که با پیروزی نماینده خراسان به پایان رسید، اظهار کرد: بازی سختی را با پیروزی پشت سر گذاشتیم. در نیمه نخست می‌توانستیم فاصله را بیشتر کنیم تا در ادامه با خیال راحت و ارامش بیشتری بازی کنیم.

وی افزود: استقلال خوزستان تیم محترم و سرسختی بود اما خوشحالم که با پیروزی در این دیدار موفق شدیم هواداران را خوشحال راهی خانه‌هایشان کنیم. حضور گسترده آنها موجب دلگرمی ماست و حس فوق‌العاده‌ای دارد.

قاسمی‌نژاد در خصوص عملکرد خورشیدی داور مسابقه گفت: به نظرم بهتر باشد به عنوان بازیکن در خصوص مسائل داوری صحبتی نکنم و کارشناسان قطعا عملکرد خورشیدی را در این دیدار مورد بررسی قرار می‌دهند. فکر می‌کنم در دو صحنه در محوطه جریمه استقلال خوزستان، داور می‌توانست تصمیم دیگری بگیرد.

وی در خصوص ادامه بالانشینی پدیده شهرخودرو در لیگ برتر گفت: عجله‌ای برای فکر کردن به پایان فصل نداریم. بازی به بازی پیش می‌رویم و نگاه‌مان به بازی بعدی با صنعت نفت آبادان است. نسبت به دیگر رقبا از نظر فنی کم نداریم و می‌خواهیم دل مردم فوتبال‌دوست خراسان را شاد کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *