حسینی: بازی به بازی پیش می‌رویم/ هدف ما خوشحالی هواداران است

مدافع تیم فوتبال پدیده شهرخودرو گفت: بازی سختی را در برابر استقلال خوزستان پیروز شدیم و امیدواریم در ادامه لیگ نیز موفق باشیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو، عبدالله حسینی درخصوص پیروزی تیمش در برابر استقلال خوزستان اظهار کرد: بازی سختی را با پیروزی پشت سر گذاشتیم و با اینکه در اکثر دقایق مسابقه سوار بر بازی بودیم و کنترل توپ و میدان در دستان ما بود، اما به واسطه برتری شکننده، هر لحظه ممکن بود پیروزی را با تساوی عوض کنیم و استرس داشتیم.

وی افزود: نیاز ویژه‌ای به این پیروزی داشتیم. به برد در ابتدای نیم‌فصل دوم نیاز داشتیم و خوشحالیم که توانستیم دل هواداران را شاد کنیم. امیدوارم در ادامه رقابت‌های لیگ نیز بتوانیم همچون دیدار با استقلال خوزستان برنده باشیم و تا پایان فصل نیز یار دوازدهم را در کنار خود داشته‌باشیم.

مدافع تیم پدیده شهرخودرو تصریح کرد: شرایط‌مان خوب است و برای دیدار با صنعت نفت آبادان آماده می‌شویم. در دور رفت توانستیم به خوبی از پس حریف سرسخت و پرمهره خود برآییم، امیدوارم در دیدار برگشت در آبادان هم پیروز شویم. کار سختی در آبادان داریم اما نمی‌خواهیم فاصله‌مان با صدر جدول بیش از گذشته شود. باید با دقت، دستورات تاکتیکی کادرفنی را در زمین پیاده کنیم.

حسینی در خصوص رتبه پدیده شهرخودرو در انتهای لیگ خاطرنشان کرد: بی‌توجه به نام رقبا وارد زمین می‌شویم و هنوز برای فکر کردن به اینکه در انتهای لیگ چه رتبه‌ای کسب خواهیم‌کرد، زود است. بازی به بازی پیش می‌رویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *