منصوری: برای موفقیت همدل و متحدیم/ هواداران را سرافراز می‌کنیم

مدافع جوان تیم پدیده شهرخودرو گفت: برای رقابت با پرسپولیس آماده‌ایم و دلیلی برای استرس و ترس نداریم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو، مرتضی منصوری در خصوص دیدار آتی تیم پدیده شهرخودرو در برابر پرسپولیس تهران اظهار کرد: دیدار با تیم‌های بزرگی مثل پرسپولیس و استقلال همواره از حساسیت خاصی برخوردار است اما نمی‌خواهیم دیگر مثل دو بازی قبلی در عین شایستگی، بازنده از زمین خارج شویم.

وی افزود: در دو بازی قبلی این فصل مقابل پرسپولیس همه دیدند که بهترین عملکرد ممکنه را به نمایش گذاشتیم اما اسیر اشتباهات لحظه‌ای شدیم و امتیازات بازی از دستمان درآمد. نمی‌خواهیم در جام حذفی که اولین اشتباه مساوی با حذف است، غفلت کنیم و به راحتی شانس قهرمانی را از دست بدهیم.

منصوری با اشاره به قرعه سخت پدیده شهرخودرو از روز نخست جام حذفی تاکید کرد: از ذوب آغاز کردیم و با برتری مقابل فولاد به کار خود در جام حذفی ادامه دادیم، برنده دیدار پدیده شهرخودرو و پرسپولیس هم باید به مصاف سپاهان برود. واقعا کار سخت است اما برای رسیدن به موفقیت همدل و متحدیم. جام حذفی با لیگ تفاوت بسیار زیادی دارد و می‌خواهیم در ادامه هم همینطور ثابت‌قدم باشیم.

وی در رابطه با عملکرد پدیده شهرخودرو در لیگ برتر و تساوی در آبادان مقابل صنعت نفت تصریح کرد: بازی سختی در آبادان برگزار کردیم. صنعت نفت یکی از بهترین تیم‌های شهرستانی است که همواره از حضور هواداران خود سود می‌برد. با این حال اگر خوش‌شانس‌تر بودیم قطعا به پیروزی می‌رسیدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *