سرمربی تیم فوتبال نوجوانان پدیده شهر خودرو: برای صعود به لیگ برتر نیازمند جذب ۲ بازیکن هستیم

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان زیر ۱۵ سال پدیده شهر خودرو: برای صعود به لیگ برتر نیازمند جذب ۲ بازیکن و آماده سازی مناسب هستیم.
هادی خواجوی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهر خودرو افزود: دور نهایی مسابقات زیر گروه لیگ برتر نوجوانان زیر ۱۵ سال کشور اواخر فروردین ماه سال آینده برگزار خواهد شد و ما برای صعود نیازمند جذب ۲ بازیکن و اردوی آماده سازی مناسب هستیم اما متاسفانه در تعطیلات نوروز پیدا کردن زمین مناسب برای تمرین بسیار سخت خواهد بود.
وی ادامه داد: هدف ما تنها صعود به لیگ برتر است و امیدواریم بتوانیم با کمک مدیریت باشگاه اردوی آماده سازی خوبی را داشته باشیم تا با آمادگی کامل در مسابقات حاضر شده و بتوانیم صعود کنیم.
سرمربی تیم فوتبال نوجوانان زیر ۱۵ سال پدیده شهر خودرو در رابطه با مسابقات دور نهایی زیرگروه لیگ کشور گفت: هنوز شهر میزبان و تعداد تیم‌های این مرحله مشخص نشده است، اما احتمالا مسابقات در ۲ گروه چهار یا پنج تیمی به صورت مجتمع برگزار خواهد شد و تنها تیم‌های اول هر گروه به لیگ برتر راه خواهند یافت.
وی افزود: اگر ما بتوانیم میزبانی مسابقات را برعهده بگیریم شانس بیشتری برای صعود خواهیم داشت، اما کسب میزبانی مشروط بر انجام هماهنگی میان باشگاه و هیات فوتبال استان است.
خواجوی که تیمش در مسابقات مرحله اول در قوچان به ۳ پیروزی و یک تساوی دست یافت، در خصوص این مسابقات گفت: مسابقات سطح خوبی داشت و تیم‎ها با تمام توان آمده بودند، شرایط میزبانی هم خوب بود اما در ۲ روز اول مسابقات سرمای زیاد هوا بر روی کیفیت کار تیم‌ها تاثیر منفی گذاشته بود.
وی درخصوص کیفیت کار تیمش گفت: از نظر کسب نتیجه از کار تیم راضی هستم اما با مصدومیت ۲ بازیکن تاثیر گذارمان قبل از مسابقات، از نظر کیفی اندکی با آن چیزی که در ذهنمان بود تفاوت داشتیم و می‌توانستیم بهتر بازی کنیم.
گفتنی است در مرحله اول مسابقات زیرگروه لیگ مناطق کشور تیم نوجوانان زیر ۱۵ سال پدیده شهرخودرو موفق به شکست دادن تیم‎های ماهان بجنورد، نماینده قوچان و شموشک کردکوی شد و مقابل تیم سپاهان گرگان به تساوی دست یافت که پس از این دیدار و با مشخص شدن تیم های صعود کننده به مرحله بعد، مسابقه آخر تیم پدیده شهرخودرو در این مرحله در مقابل تیم شهدا قائمشهر در روز آخر لغو شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *