حضور مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در رختکن پدیده شهرخودرو

فتاحي : وظيفه داريم تا از اين تيم حمايت كنيم

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی با حضور در رختکن تیم فوتبال پدیده شهرخودرو به اعضاي اين تيم تبريك گفت.
به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو، فرزاد فتاحی، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی با حضور در رختکن تیم پدیده شهرخودرو پس از پیروزی شیرین این تیم مقابل سپیدرود رشت، به کادرفنی و بازیکنان پدیده شهرخودرو تبریک گفت.

وی اظهار کرد: خوشحالم که تیم پدیده شهرخودرو توانسته‌است با درایت مدیرانش جزو تیم‌های بالانشین لیگ برتر فوتبال ایران قرار گیرد. تیم پدیده شهرخودرو تنها نماینده خراسان رضوی در رقابت‌های لیگ برتر کشور است و همه ما در استان باید از این تیم حمایت کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی تصریح کرد: خوشبختانه با حضور فرهاد حمیداوی به عنوان مالک، شرایط مالی این تیم نیز وضعیت بسیار خوبی پیدا کرده‌است. علاوه بر اینکه وطنخواه، به عنوان مدیرعامل باشگاه زحمات بسیاری برای این تیم کشیده و اگر تلاش‌های او در ابتدای فصل هجدهم و سال‌های قبل نبود، اصلا به اینجا نمی‌رسید.

فتاحی همچنین با اشاره به حضور یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی تیم گفت: ایشان دغدغه زیادی برای امکانات و زمین‌ تمرین دارد که‌ واقعا به حق است. ما در اداره کل ورزش و جوانان به دنبال این هستیم که مشکلات تیم پدیده شهرخودرو در خصوص زمین تمرین را حل نماییم.

وی همچنین با اشاره به حضور گسترده هواداران گفت: مردم خوب و فهیم مشهد ثابت کردند که پشت تیم‌ شهر خود هستند و امیدواریم در ادامه نیز شرایط به همین شکل ادامه یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *