گل‌محمدی: هواداران سورپرایزمان کردند/ به خاطر شرایط بد اقتصادی می‌خواستم صحبت نکنم

سرمربی پدیده شهرخودرو گفت: هواداران با این حضور گسترده سورپرایزمان کردند، پر شدن ورزشگاه دلگرم‌مان می‌کند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده خراسان، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از پیروزی تیمش مقابل سپیدرود رشت اظهار کرد: به نشانه اعتراض به گرانی‌ها و مشکلات معیشتی که درگیرش هستیم می‌خواستم صحبت نکنم.

به احترام شما خبرنگاران به کنفرانس آمده‌ام. از مدیران و مسئولان می‌خواهم به داد مردم خوب ایران برسند و رسیدگی بیشتر شود تا مشکلات اقتصادی مردم رفع شود.

وی افزود: بازی خوبی را پشت سر گذاشتیم. در نیم‌فصل دوم بازی‌ها حساس‌تر هستند و تیم‌ها سخت به هم امتیاز می‌دهند، اما خوشبختانه با غیرت مثال‌زدنی بازیکنانم به پیروزی رسیدیم. در ۱۶ روز اخیر، ۵ بازی برگزار کردیم و فشار زیادی روی بازیکنانم بوده ولی کار را تا این لحظه به سرانجام رساندیم.

گل‌محمدی تاکید کرد: ۲ بازی با پرسپولیس، بازی در آبادان و … در این بازه زمانی کوتاه کار سختی بود، از این به بعد خوشبختانه استراحت بیشتری داریم و امیدوارم عملکرد بهتری هم داشته‌باشیم.

سرمربی پدیده تصریح کرد: به موقع گل زدیم و به خوبی در هر دو فاز هجومی و تدافعی عمل کردیم. این سه امتیاز برای ما بسیار مهم بود و از این بابت خوشحالیم. امیدوارم در ادامه هم سه امتیازها را به دست آوریم.

وی افزود: باید خواسته و توقع از تیم پدیده شهرخودرو منطقی باشد. بازیکنانم به خوبی در حال انجام وظایف‌شان هستند. امیدوارم در ادامه هم موفق باشیم. مشکلات سخت‌افزاری همچنان پابرجاست و به دنبال زمین هستیم. در زمین تمرینی منزل‌آباد شرایط خوب نیست و حداقل برای بعد از عید باید جایی را پیدا کنیم. با برگزاری اردو در تهران، تا حدی از مشکلات کاستیم اما برای استانی مثل خراسان رضوی و شهری مثل مشهد امکانات بیشتری برای این همه علاقه‌مند و استعداد لازم است.

گل‌محمدی در رابطه با حضور رقبای لیگ برتری پدیده شهرخودرو در جام باشگاه‌های اسیا گفت: نمی‌توان گفت آنها درگیر فشردگی مسابقات می‌شوند چون به اندازه ۲ تیم مهره دارند. به همین خاطر از این بابت نگرانی ندارند، ولی در هر صورت اگر بتوانند فشردگی را خوب مدیریت کنند، با بهترین شرایط بدنی مقابل ما قرار می‌گیرند.

وی در خصوص مصدومیت قاسمی‌نژاد و تعویضش گفت: فکر نکنم به بازی بعدی برسد، باید دقیق‌تر معاینه شود اما تجربه‌ام می‌گوید وی به بازی بعدی نمی‌رسد.

گل‌محمدی در خصوص عملکرد خریدهای زمستانی پدیده شهرخودرو گفت: بهنام برزای از لحاظ بدنی هنوز عقب است، بازی به بازی سعی می‌کند بهتر باشد ولی باید تمرینات بیشتری داشته‌باشد. فکر می‌کنم می‌تواند بهتر هم عمل کند. میلاد هم تاکنون سه کلین‌شیت ثبت کرده و خیلی خوب کار می‌کند. ما یک تیمیم و در کنار هم به بهترین شکل پیش می‌رویم.

وی در پایان با تشکر از حضور گسترده هواداران پدیده شهرخودرو و پر شدن ورزشگاه امام رضا گفت: باید از تک‌تک آنها تشکر کنم. فکر نمی‌کردم انقدر هوادار داشته‌باشیم ولی سورپرایز شدم. وقتی وارد زمین می‌شویم اولین نگاهمان به سکوهاست، وقتی چنین حمایتی را می‌بینیم دلگرم می‌شویم. نمی‌دانم با چه زبانی از هواداران تشکر کنم. از حمیداوی هم که شرایط را فراهم کرد تا بازی رایگان شود، ممنونم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *