بازیکن تیم زیر ۱۵ سال پدیده شهر خودرو: با هدف صعود به لیگ برتر تمرین می‌کنیم/ آرزوی بازی در لیگ برتر بزرگسالان را دارم

بازیکن تیم زیر ۱۵ سال پدیدیه شهر خودرو، اتحاد و همدلی را عامل صعود تیمش به مرحله نهایی زیر گروه لیگ برتر کشور می‎داند و معتقد است تیمش می‎تواند به لیگ برتر صعود کند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورشی پدیده شهر خودرو، امید داربوی با ۳ گل زده و ۳ پاس گل در ۴ بازی مرحله اول مسابقات زیر گروه لیگ برتر کشور که هفته جاری در قوچان به پایان رسید، یکی از ستاره‎های تیم نوجوانان زیر ۱۵ سال پدیده شهر خودرو بود و در صعود تیمش به مرحله بعد نقش آفرینی کرد.

امید که فوتبالش را از یازده سالگی و در زمین‎های خاکی منطقه شاهنامه مشهد شروع کرده است، اکنون ۳ سال است که در تیم‎های پایه پدیده شهر خودرو به صورت حرفه‎ای فوتبال بازی می‎کند و در تلاش است با ادامه روند فعالیتش تا ۴ سال آینده به لیست تیم بزرگسالان باشگاه در لیگ برتر راه یابد.

امید داربوی در خصوص شرایط مسابقات دور اول زیر گروه لیگ برتر می‎گوید: مسابقات سختی را در قوچان سپری کردیم، همه تیم‎ها قدرتمند بودند. از سوی دیگر هوا در قوچان بسیار سرد بود و در ۳ بازی اول سرمای هوا روی کار تیمی ما تاثیرگذار بود، با این حال و با وجود اینکه ۳ بازی اول را بدون استراحت انجام دادیم، اما توانستیم با همدلی و اتحاد در هر ۳ بازی پیروز شویم و صعودمان را تقریبا قطعی کنیم.

او به گل‌های زده خودش اشاره کرده و تاکید می‎کند: گلهایی که زدم نتیجه کار تیمی بودم، همانطور که گفتم همه تیم همدل بودیم و با کار تیمی به گل رسیدیم.
داربوی درخصوص شرایط تیمش برای دور نهایی مسابقات زیرگروه لیگ برتر کشور هم می‌گوید: در دور بعد با تیم‎های برتر مناطق کشور باید بازی کنیم پس قطعا کار سخت‎تری در پیش داریم، سرمربی تیم گفته است که به دنبال جذب ۲ بازیکن است تا تیم را تقویت کند. فکر می‎کنم اگر با همین شرایط پیش برویم و بتوانیم خوب تمرین کنیم، قطعا در آن مسابقات هم قهرمان شده و به لیگ برتر صعود خواهیم کرد. هم اکنون تنها با هدف صعود به لیگ برتر تمرین می‌کنیم.

مهاجم تیم نوجوانان زیر ۱۵ سال پدیده شهر خودرو به برنامه‎اش برای آینده حرفه‎ای خود اشاره کرده و تاکید می‎کند: هدفم رسیدن به سطح اول فوتبال است، آرزوی بازی کردن در لیگ برتر را دارم و می‌خواهم بازیکنی لیگ برتری باشم. فوتبال حرفه‎ای را در پدیده شروع کردم و امیدوارم بتوانم برای تیم بزرگسالان باشگاه در لیگ برتر به میدان بروم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *