برگزاری تمرینات امیدهای پدیده شهر خودرو در حضور مالک و قائم مقام باشگاه

در حالی که تیم امیدهای پدیده شهر خودرو خود را برای شرکت در بازی های حساس مرحله دوم لیگ دسته اول باشگاه های کشور آماده می کند، مالک و قائم مقام باشگاه از تمرینات این تیم دیدن کردند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهر خودرو خراسان، ظهر امروز شاگردان رضا صاحبی که در مرحله اول رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور مقتدرانه موفق به کسب جواز حضور در مرحله بعد مسابقات شدند، امروز تمرینات خود را در حضور فرهاد حمیداوی مالک و مجتبی سرآسیایی قائم مقام باشگاه برگزار کردند.

حمیداوی که از همان اولین نشست خبری از تصمیم جدی خود برای توجه ویژه به تیم های پایه و آکادمی باشگاه پدیده شهر خودرو گفته است، با حضور در تمرینات امیدها نشان داد که بر تصمیم خود راسخ است، و احتمالا اولین نشانه های آن را در بالا رفتن روحیه بازیکنان جوان پدیده شهر خودرو برای مسابقات حساس پیش رو شاهد خواهیم بود.

در تمرین امروز تیم امید پدیده شهر خودرو ، مالک و قائم مقام باشگاه ضمن تمجید از عملکرد بازیکنان این تیم، با مدیران تیم های پایه و همچنین اعضا کادر فنی تیم امید این باشگاه به گفتگو پرداختند تا مشکلات و مسایل مربوط به آنها اطلاع پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *