اعلام شرایط اعزام هواداران پدیده شهر خودرو برای بازی با پیکان

هواداران خراسانی علاقه مند به حضور در تهران برای تماشای دیدار تیم های پدیده شهر خودرو و پیکان تهران می توانند از فردا ثبت نام نمایند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی پدیده شهر خودرو ، با توجه به درخواست های هواداران محترم تیم فوتبال پدیده شهر خودرو مبنی بر اعزام به تهران ،برای تماشای دیدار تیم های پدیده شهر خودرو و پیکان تهران در ورزشگاه شهر قدس ، باطلاع می رساند با موافقت فرهاد حمیداوی مالک باشگاه و نیز هماهنگی های انجام شده و همکاری شهرداری مشهد ،ثبت نام مربوط به این اعزام که به صورت رایگان می باشد، از روز دوشنبه ۶ اسفند ماه انجام خواهد پذیرفت.

بر این اساس آن دسته از هوادارانی که قصد حضور در تهران برای تماشای این بازی را دارند، لازم است از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۸ روزهای دوشنبه و سه شنبه ۶ و ۷ اسفند ماه با مراجعه به دفتر باشگاه پدیده شهر خودرو به آدرس مشهد، خیابان بهار ، بین چهارراه لشکر و چهارراه استانداری ، بهار ۱۷ نسبت به ثبت نام اولیه خود اقدام نمایند.

در این راستا هواداران گرامی می بایست در زمان ثبت نام حتما کارت شناسایی معتبر به همراه داشته باشند.اولویت اعزام هواداران با افرادی خواهد بود که ثبت نام اولیه خود را در محل باشگاه با تکمیل فرم ثبت نام انجام دهند و رسید دریافت نمایند.

اعزام آن دسته از هوادارانی که سن آنها زیر ۱۸ سال می باشد، تنها با رضایت نامه ولی که به صورت حضوری ارایه شود، انجام پذیر خواهد بود.

این سفر به صورت رایگان(با ارایه صبحانه، ناهار و شام) خواهد بود، و زمان حرکت اتوبوس ها به تهران عصر روز پنجشنبه ۹ اسفندماه و زمان برگشت به مشهد پس از پایان بازی در روز جمعه ۱۰ اسفند ماه خواهد بود.

از هوادارانی که قصد حضور در این سفر را دارند کارت شناسایی معتبر گرفته خواهد شد که پس از پایان سفر به آنها عودت داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *