تبریک مالک و مدیران باشگاه پدیده شهر خودرو به اعضای تیم والیبال پیام خراسان

مالک و مدیران باشگاه پدیده شهر خودرو پس از صعود تیم والیبال پیام خراسان به جمع ۴ تیم برتر والیبال کشور ، با حضور در رختکن این تیم به آنها تبریک گفتند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهر خودرو ، فرهاد حمیداوی که عصر امروز به همراه وطنخواه مدیرعامل ، سرآسیایی قائم مقام ،کریمویی عضو هیات مدیره و طاری بخش مدیر روابط عمومی باشگاه به منظور حمایت از تیم والیبال پیام خراسان به سالن مهران مشهد رفته بودند ، صعود این تیم به جمع ۴ تیم برتر کشور را به اعضا این تیم تبریک گفتند.
تیم والیبال پیام خراسان در دیدار مقابل فولاد سیرجان موفق شد ۳ بر ۱ به برتری دست پیدا کند تا کارش را در مرحله نهایی پلی آف لیگ برتر والیبال و در مصاف با ۳ تیم دیگر ادامه دهد.
پس از این پیروزی حمیداوی به همراه سایر مدیران باشگاه و همچنین مدیران شهرداری مشهد، به رختکن تیم والیبال پیام خراسان رفتند و ضمن تبریک این موفقیت ،با جبار قوچان نژاد سرمربی این تیم به گفتگو پرداختند و برای بازیکنان این تیم در ادامه مسابقات آرزوی موفقیت کردند.
مالک باشگاه پدیده شهر خودرو خطاب به قوچان نژاد گفت: موفقیت تیم های ورزشی مشهد برای همه مردم شهر باعث خوشحالی و نشاط می شود. هواداران تیم والیبال همان هواداران ما در فوتبال و در رشته های دیگر هستند و به عنوان مدیران تنها نماینده فوتبال خراسان در لیگ برتر ، از پیروزی تیم والیبال خوشحال شدیم و برایتان آرزوی موفقیت داریم.
وی ادامه داد: اینکه مدیران شهرداری نیز در اینجا حضور دارند نشان می دهد که آنها نگاه ویژه ای به ورزش دارند و حضورشان در کنار تیم های ورزشی باعث قوت قلب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *