دیدار مدیران باشگاه پدیده شهر خودرو با شهردار مشهد / حمیداوی: اگر شهرداری نبود نامی از این تیم وجود نداشت/ با حمایت شهرداری وشورای شهر قطعا به موفقیت می رسیم

مالک و مدیران باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهر خودرو ظهر امروز با شهردار مشهد دیدار کردند.
به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهر خودرو ، در این جلسه فرهاد حمیداوی مالک ، وطنخواه مدیرعامل ، سرآسیایی قائم مقام به همراه مهندس شهام و کریمویی اعضای هیات مدیره و طاری بخش مدیر روابط عمومی باشگاه به همراه احسان اصولی عضو شورای شهر مشهد، خرمی مدیر عامل موسسه شهرآرا، نوری مدیر تربیت بدنی شهرداری و اسماعیل زاده روابط عمومی شهرداری مشهد حضور داشتند.
مالک باشگاه پدیده شهر خودرو در این جلسه ضمن تشکر از حمایت‌های شهرداری مشهد اظهار کرد: از روزی که وارد این باشگاه شدم کاملا حس کرده ام که اگر شهرداری مشهد حمایتی از این تیم انجام نمی داد، امروز اصلا نامی از این تیم وجود نداشت.
فرهاد حمیداوی افزود: خوشبختانه نگاه ویژه شهرداری و شورای شهر مشهد به مقوله ورزش، سبب شده تا نشاط اجتماعی در بین مردم مشهد افزایش یابد. باشگاه پدیده واقعا از کمک‌های صورت‌گرفته توسط شهرداری و شورای شهر مشهد به این تیم، تشکر می کند.
وی خطاب به شهردار مشهد اظهار کرد: از روز اول ورودمان به این باشگاه همه دستگاه ها نگاه حمایتی خود را داشته اند. در این بین اداره کل ورزش و جوانان و استانداری وحوزه اقتصادی این نهاد واقعا دست ما را به گرمی فشرده اند. در حال حاضر نیز با حمایت شما در شهرداری و در کنار یکدیگر به عنوان نماینده فوتبال شهر مشهد تلاش می کنیم تا به موفقیت های بیشتری دست یابیم و دل مردم مشهد را شاد کنیم.
حمیداوی با اشاره به برنامه ریزی این باشگاه گفت: یکی از برنامه های اصلی ما در کنار تیم داری در رده بزرگسالان و حضور پر قدرت در لیگ برتر، توجه به استعدادهای نهفته فوتبالی در مشهد و شهرستانهای استان است. در حال حاضر نیز ما در تمامی رده های سنی تیم های مختلفی داریک که در لیگ ها شرکت دارند.
مالک باشگاه پدیده شهر خودرو افزود: برای اینکه به تیم های پایه بیشتر از قبل توجه داشته باشیم نیازمند یک کمپ اختصاصی برای این باشگاه هستیم که با رایزنی با مسئولان شهری و استانی به دنبال تخصیص یک زمین می باشیم تا بتوانیم کار احداث این کمپ را به سرعت آغاز و به نتیجه برسانیم و انشالله دیگر مشکلی برای کمبود زمین نداشته باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *