مدیرعامل باشگاه پدیده شهر خودرو: نتیجه موفقیت های امروز ورزش مشهد حمایت شهرداری است

مدیرعامل باشگاه پدیده شهر خودرو گفت: نتیجه موفقیت های امروز ورزش خراسان ،نگاه ویژه شهرداری و شورای اسلامی شهر به ورزش است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پدیده شهر خودرو، جواد وطنخواه در دیدار با شهردار مشهداظهار کرد: نمی توانیم روزهای سخت و دشوار خود را فراموش کنیم و از حمایت شهرداری و شورای شهر حرفی نزنیم. خوشبختانه با نگاه ویژه شهرداری و شورای شهر مشهد شاهد موفقیت‌های پدیده در لیگ برتر هجدهم هستیم. هر چند که تلاش کادر فنی و بازیکنانمان نیز انکار ناپذیر است.

وی ادامه داد: در شهرداری هر جا که رفتیم کمکمان کردند. شورای شهر با روی گشاده پذیرایمان بود. روزنامه شهرآرا به صورت خاص به ما کمک کرد و حمایت کرد.
وطنخواه افزود: خوشبختانه در حال حاضر دکتر کلایی نیز به عنوان شهردار مشهد مقدس، با روحیه جوان و پر نشاطی که دارند ،نشان دادند که همچون مهندس تقی‌زاده خامسی به ورزش و تیم‌هایی که هواداران زیادی را به ورزشگاه می‌کشانند، نگاهی ویژه دارند. امیدواریم از این به بعد نیز با درایت و کمک های دکتر کلایی و اعضای شورای شهر، بتوانیم شاهد موفقیت‌های بیشتر تیم فوتبال پدیده شهر خودرو در فوتبال ایران باشیم.
مدیرعامل باشگاه پدیده شهر خودرو ادامه داد: این تیم متعلق به امام رضا(ع) و مردم مشهد است. البته که شهرداری و شورای شهر وظیفه ای برای کمک مالی به این تیم نداشتند اما به واسطه علاقه مردم و این شور و نشاطی که در بین مردم مشهد و خراسان به وجود آمده است این حمایت را نه تنها از تیم ما بلکه سایر تیمهای شهر انجام دادند و حالا باید بگوییم نتیجه موفقیت های امروز ورزش خراسان ،نگاه ویژه شهرداری و شورای اسلامی شهر به ورزش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *