گل‌محمدی: گل سالم ما را آفساید اعلام کردند

سرمربی پدیده شهرخودرو گفت: چطور ممکن است گل سالم ما برای دومین بار در نیم‌فصل دوم مردود اعلام شود؟

به گزارش سایت رسمی باشگاه پدیده شهرخودرو خراسان، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری بعد از تساوی بدون گل مقابل پیکان، گفت: انتظار بیشتری از این بازی می‌رفت. بازی چندان جذابی نبود. فرصت‌های زیادی به وجود نیامد.

سرمربی پدیده در ادامه خاطرنشان کرد:‌بادی که در جریان بود و کیفیت زمین در این امر تاثیر داشت. بازی سختی بود. پیش بینی این مسئله را می‌کردیم. موقعیت‌های زیادی نبود اما گل سالمی زدیم ونمی‌دانیم کمک داور چطور اعلام آفساید کرد. این دفعه دوم است که این اتفاق می‌افتد. یکبار هم مقابل نفت آبادان این اتفاق افتاد. این ۴ امتیاز در این شرایط جدول خیلی می‌توانست به ما کمک کند اما در دو بازی گل ما به اشتباه آفساید شد.در مجموع داوری بد نبود. انتظار داشتم بازی بهتری ببینیم. نیمه دوم بادی که آمد کار را خیلی سخت کرد. اگر حفظ توپ در دفاع نداشتیم ممکن بود به مشکل بخوریم. این یک امتیاز خارج از خانه هم برای ما مهم است. از هواداران که این مسیر را آمدند تشکر می‌کنم. از همه آنها ممنون هستم.

وی افزود: بازی بعدی ما روز پنج‌شنبه با ذوب آهن است. خودمان را برای این بازی آماده می‌کنیم تا با توجه به اینکه در کوران مسابقات هستیم بتوانیم با گرفتن این ۳ امتیاز جایگاهمان را محکمتر کنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *