برزای: به گل‌محمدی گفتم سرافرازت می‌کنیم/ ذوب حریف خطرناکی‌ست

بازیکن تیم پدیده شهرخودرو گفت: وقتی با پیشنهاد پدیده شهرخودرو روبه‌‎رو شدم، مکث نکردم و به گل‌محمدی گفتم تمام تلاشم را برای موفقیت تیم به کار می‌بندم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو خراسان، بهنام برزای در خصوص دیدار آتی تیم پدیده شهرخودرو در برابر ذوب‌آهن اصفهان اظهار کرد: کار سختی در برابر ذوب‌آهن اصفهان داریم. نباید گول رتبه این تیم را بخوریم و فکر کنیم چون پایین جدول است، زهر سابق را ندارد. ذوب تیم خطرناکی ست و حتی یک لحظه نباید از بازیکنان تاثیرگذارش غافل شویم.

وی افزود: تاکنون خوشبختانه در بین سه تیم برتر ایران جای گرفته‌ایم و چند رقیب سرسخت مثل سپاهان، پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی داریم که منتظر کوچک‌ترین لغزشی از سوی ما هستند. بی‌توجه به نام رقبا به کارمان ادامه می‌دهیم و شک ندارم در انتهای لیگ به رتبه‌ای تکیه می‌زنیم که مایه خوشحالی هواداران باشد.

برزای در خصوص استقبال گسترده هواداران پدیده شهرخودرو از دیدارهای خانگی و حتی خارج از خانه این تیم گفت: صادقانه بگویم سورپرایز شدم. فکرش را هم نمی‌‎کردم که مردم مشهد به این شکل از تیم شهر خود حمایت کنند. علاوه بر استقبال گسترده از بازی پدیده شهرخودرو و سپیدرود که ورزشگاه پر شده‌بود، تعداد زیادی از هواداران به تهران آمدند در برابر پیکان نیز از ما حمایت کنند. این حمایت‌ها ما را دلگرم می‌کند و در چنین جوی، خستگی معنا ندارد.

هافبک تهاجمی تیم پدیده شهرخودرو که در همین زمان کوتاه نیز توانسته برای تیمش مثمرثمر باشد، در رابطه با شرایط فردی خود گفت: ابتدای حضورم در پدیده شهرخودرو آماده نبودم و برای هماهنگی با سایر بازیکنان نیاز به زمان داشتم. هرچند مدتی طول کشید تا هماهنگ شویم و فوتبال یکدیگر را درک کنیم اما الان خوشبختانه شرایط خوبی دارم و در دیدار با سپیدرود نیز موفق شدم پاس گل دوم تیم را به شاکری بدهم.

وی در پایان تاکید کرد: امیدوارم روز دیدار با ذوب‌آهن نیز دوباره شاهد حضور گسترده هواداران باشیم. متاسفانه برخی اشتباهات داوری باعث شده تا در هفته‌های اخیر ۴ امتیاز حساس را از دست بدهیم اما با حضور یار دوازدهم، از همین دیدار با ذوب، فاصله با صدرجدول را جبران خواهیم‌کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *