تساوی امیدهای پدیده مقابل آلومینیوم اراک / صاحبی: نگاهمان به دیدار مقاومت ساری و آلومینیوم اراک است

تیم فوتبال امید پدیده شهر خودرو پس از تساوی در دومین دیدار خود چشم به نتیجه دیدار رقبا برای صعود به نیمه نهایی لیگ دسته اول امید های کشور دارد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهر خودرو، تیم فوتبال امید پدیده شهر خودرو عصر امروز در دومین دیدار خود در مرحله نهایی لیگ دسته اول فوتبال کشور در مقابل تیم آلومینیوم اراک با نتیجه یک بر یک تن به تساوی داد اما در ضربات پنالتی با نتیجه ۵ بر ۳ به پیروزی رسید.
تک گل پدیده شهر خودرو در این دیدار را هادی کیانپور به ثمر رساند.
رضا صاحبی، سرمربی تیم فوتبال امید پدیده شهر خودرو در خصوص شرایط تیمش پس از این بازی گفت: با این نتیجه در گروه خود یک امتیازی شدیم اما هنوز تکلیف تیم‎های صعود کننده مشخص نشده است و باید منتظر نتیجه بازی دو تیم آلومینیوم اراک و مقاومت ساری باشیم.
وی افزود: در صورت پیروزی تیم مقاومت ساری با اختلاف دو گل و بیشتر، با تیم آلومینیوم اراک هم امتیاز می‎شویم اما به دلیل اینکه در ضربات پنالتی موفق به شکست دادن این تیم شده‎ایم، به عنوان تیم دوم به مرحله نیمه نهایی صعود خواهیم کرد.
صاحبی خاطرنشان کرد: بازی‎های خوبی را تاکنون انجام داده‎ایم به نحوی که حتی رقبا هم از بازی‎های خوب ما متعجب شده‎اند، اما متاسفانه درگیر بدشانسی‎های فوتبالی شدیم و نتوانستیم پیروز شویم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *