حضور رییس کمیسیون فرهنگی واجتماعی شورای شهر در رختکن شهرخودرویی ها /اصولی : این تیم تا همین جا هم کار بزرگی انجام داده است

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد پس از پیروزی تیم پدیده شهر خودرو مقابل پارس جنوبی جم با حضور در رختکن این تیم به بازیکنان و مربیان تبریک گفت.
به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهر خودرو،احسان اصولی که به همراه رضا عنایتی پیشکسوت فوتبال ایران ،برای تماشای مسابقه تیم های پدیده شهر خودرو و پارس جنوبی جم به ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد آمده بود ، پس از پیروزی شاگردان یحیی گل محمدی ، به همراه عنایتی در رختکن این تیم حاضر شد و ضمن تبریک به اعضا تیم اظهار کرد: از اینکه تیم پدیده شهر خودرو در فصل جاری با نتایج خوبش باعث ایجاد نشاط در بین مردم شده است از شما تشکر می کنم.
وی ادامه داد: اینکه مردم در تعطیلات عید نوروز این طور به ورزشگاه می آیند تا تیم شهرشان را تشویق کنند نشانه این است که مردم به داشتن چنین تیمی عشق می ورزند و این کار شما را هم سخت تر می کند.
اصولی اظهار کرد: این تیم تا همین جا هم کار بسیار بزرگی را انجام داده است و نتایج بسیار شیرینی کسب کرده است. باید به یحیی گل محمدی و بازیکنان و مدیران این تیم تبریک ویژه بگویم. دکتر کلایی شهردار مشهد و حیدری رییس شورای اسلامی شهر نیز در تماسی که با من داشتند ، تبریک این برد را به من ابلاغ کردند تا به اطلاع شما برسانم.
رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد افزود: ما در شهرداری و شورای شهر به جهت ایجاد نشاط اجتماعی از ورزش همیشه حمایت کردیم و این حمایت ها از تیم فوتبال پدیده شهر خودرو نیز انجام شده و انشاالله نیز ادامه خواهد داشت.
اصولی ادامه داد: خوشحالیم که با مشخص شدن مالکیت این باشگاه و حضور حمیداوی مشکلات این تیم نیز حل شده است ، اما این طور نیست که ما دیگر در کنار این تیم نباشیم و از حضور بخش خصوصی در ورزش حمایت می کنیم تا در پایان فصل بتوانیم به اتفاق همه مردم مشهد جشن صعود به جام باشگاه های آسیا را باهم در مشهد بگیریم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *