سرآسیایی: حمایت های شهرداری و شورای شهر از ورزش در سال ۹۷ قابل چشم پوشی نیست/ روزنامه شهرآرا به خوبی جای خود را در بین مردم پیدا کرده است

قائم مقام و مدیر روابط عمومی باشگاه پدیده شهر خودرو امروز با مدیرعامل موسسه فرهنگی شهرآرا دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهر خودرو ، مجتبی سرآسیایی قائم مقام و جواد طاری بخش مدیر روابط عمومی باشگاه پدیده شهر خودرو صبح امروز با حضور در دفتر موسسه فرهنگی شهرآرا با مجید خرمی مدیرعامل این مجموعه دیدار و گفتگو کردند.
سرآسیایی در این جلسه ضمن تبریک آغاز سال جدید و تشکر از نگاه حمایتی و دلسوزانه شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد به ورزش مشهد به ویژه تیم پدیده شهر خودرو اظهار کرد: در سالی که شرایط سخت اقتصادی بر روی تیم های ورزشی مشهد فشار مضاعفی را وارد ساخته بود ، شهرداری و شورای شهر به سبب ایجاد نشاط در سطح جامعه به خوبی و با درایت خاصی کمک های ویژه ای را انجام دادند و این قابل چشم پوشی نیست.
وی افزود: به سبب این کمک ها در سال ۹۷ شاهد رشد چشمگیر نتایج خوب تیم های ورزشی بودیم که باعث شد مردم نیز از این شرایط خشنود باشند و با حضور در ورزشگاه ها و حمایت خود انگیزه ای مضاعف را به تیم ها و البته تیم پدیده شهر خودرو تزریق نمایند.
سرآسیایی با اشاره به نقش رسانه ها گفت: خوشبختانه امسال شاهد همگرایی ویژه ای از سوی اهالی رسانه در حمایت از تیم ها بودیم، که در این بین روزنامه شهرآرا و ضمیمه ورزشی آن برای همه رشته ها به ویژه فوتبال سنگ تمام گذاشتند.
قائم مقام باشگاه پدیده شهر خودرو ادامه داد: اتفاق ویژه ای که در حوزه رسانه ای مشهد افتاده است اهتمام ویژه روزنامه شهرآرا به مشکلات و مسایل مردم بوده است و حالا نیز این روزنامه جای خود را به خوبی در میان مردم و البته اهالی ورزش باز کرده است.
سرآسیایی تاکید کرد: تولید ویژه نامه های تخصصی در حوزه های مختلف یک کار بکر بود که توسط مدیریت این مجموعه شکل گرفت. ما در مشهد در سالهای گذشته خلا یک ویژه نامه تخصصی ورزش ویژه مشهد را حس می کردیم که با انتشار ویژه نامه ورزشی شهرآرا این خلا به خوبی بر طرف شد.
وی همچنین به نقش حمایتی مسئولین از تیم های ورزشی اشاره کرد و گفت:به غیر از شهرداری و شورای شهر که از تیم پدیده شهر خودرو حمایت داشتند نباید از نقش استانداری و قوه قضائیه و اداره ورزش و جوانان نیز چشم پوشی کنیم. در این بین حجت الاسلام پژمان فر نماینده مشهد نیز به خوبی نشان داد که حامی ورزش است و از حق تیم ما و دیگر تیم ها در شرایط مختلف دفاع کرد که امیدواریم این روحیه در بین دیگر نمایندگان مجلس مشهد نیز به وجود آید.
وی ادامه داد: با وجود همه این حمایت ها اما وقتی به شهرهای دیگر می رویم می بینیم تمامی مدیران شهری و استانی برای حمایت از تیم هایشان وارد میدان می شوند و از نظر مالی و سخت افزاری حمایت دارند. تیم ما واقعا در تقابل با دیگر تیم ها از نظر ساختاری ، مالی و زیر ساختی در یک جنگ نابرابر قرار دارد و امیداوریم در سال جدید با وجود حمایت هایی که شدیم اما شاهد حضور بیشتر و همه جانبه مسئولین برای حضور پر قدرت در مسابقات به عنوان تنها نماینده فوتبال شرق کشور باشیم.
سرآسیایی در پایان ضمن تبریک آغاز سال جدید گفت: در چند ماه گذشته با حضور فرهاد حمیداوی به عنوان مالک باشگاه پدیده شهر خودرو شرایط بسیار خوبی در تیم ایجاد شده است و مشکلاتمان تا حدود زیادی برطرف شده است. ایشان جلساتی را با مهندس کلایی شهردار مشهد داشتند که خوشبختانه شهردار هم با صحبت های امیدوار کننده خود انرژی خوبی را به مالک و دیگر اعضا باشگاه تزریق کردند. امیدواریم این نگاه حمایتی که در سال ۹۷ وجود داشت در سال ۹۸ نیز بیش از پیش ادامه داشته باشد تا شاهد موفقیت های بیشتر تیم های ورزشی باشیم.
مجید خرمی مدیرعامل موسسه فرهنگی شهرآرا نیز در ادامه این جلسه با اشاره به نتایج خوب تیم پدیده شهر خودرو گفت: کاری که این تیم در لیگ برتر هجدهم انجام داد کاری بسیار بزرگ بود و امیدوارم در پایان فصل نیز با کسب سهمیه آسیا یک اتفاق بزرگتر برای ورزش مشهد و فوتبال این شهر رقم بخورد

وی ادامه داد: همانطور که پیش از این نیز گفته شده است ، شهرداری نگاه حمایتی از ورزش را به خوبی انجام داده است و این شرایط در آینده نیز ادامه خواهد داشت هر چند که این ارگان وظیفه ای در این خصوص ندارد اما به جهت ایجاد نشاط و شادابی در بین مردم به آن اهتمام می ورزد.
مدیرعامل موسسه فرهنگی شهرآرا اظهار کرد: وظیفه روزنامه شهرآرا به عنوان رسانه مردمی مشهد تلاش برای پیگیری و رفع مشکلات مردم است و در ورزش نیز با انتشار ویژه نامه ورزشی به گواه مخاطبان و کارشناسان کاری بزرگ را انجام دادیم.
وی با اشاره به تعیین مالکیت باشگاه پدیده شهر خودرو گفت: یکی از برنامه های مهم شهرداری و شورای شهر و البته روزنامه شهرآرا حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی است . ما باید حضور افرادی مثل حمیداوی در مشهد را که از جیب خود برای اعتلای این شهر تلاش می کنند غنیمت بشماریم و قطعا شهردار مشهد نیز همانطور که خودشان عنوان کردند، از ایشان در بخش ورزش حمایت خواهند کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *