قاسمی‌نژاد: برای شروعی خوب و مقتدر آماده‌ایم

بازیکن تیم فوتبال پدیده شهرخودرو گفت: برای شروعی طوفانی از همین ابتدای سال ۹۸ آماده‌ایم و نمی‌خواهیم لحظه‌ای از هدف دور شویم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو خراسان، امین قاسمی‌نژاد در خصوص دیدار آتی تیمش در برابر پارس جنوبی جم اظهار کرد: هرچند آخرین بازی‌هایمان در سال ۹۷ را شاید خوب به پایان نرساندیم اما خوشبختانه هنوز از هدف دور نشده‌ایم و فرصت مناسبی داریم تا با موفقیت در چند هفته پایانی به سهمیه آسیایی برسیم.

وی افزود: دیدار با پارس جنوبی جم، یک شروع دوباره برای پدیده شهرخودرو در لیگ هجدهم است. از ابتدای لیگ عالی بوده‌ایم و حالا می‌خواهیم نخستین دیدارمان در سال ۹۸ را با یک پیروزی شیرین آغاز کنیم.

قاسمی‌نژاد خطاب به هواداران پدیده شهرخودرو گفت: منتظر هواداران خوب‌مان هستیم. آنها در سال ۹۷ سنگ تمام گذاشتند و یار دوازدهم را معنا کردند. امیدوارم از همین نخستین دیدار کنارمان باشند و ورزشگاه امام رضا(ع) را مملو از جمعیت کنند. ما با حضور آنها انرژی بی‌نظیری می‌گیریم و مطمئنا حضورشان یار ما در مصاف با پارس خواهدبود. باید از حمیداوی که با رایگان کردن بازی‌های اخیر پدیده شهرخودرو، حضور در ورزشگاه را برای هواداران تسهیل کرده نیز تشکر کنم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *