گل‌محمدی: صعود به المپیک رویای همه ماست

سرمربی تیم پدیده شهرخودرو گفت: امیدوارم تیم ملی المپیک بتواند به رویای صعود، جامه عمل بپوشاند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو، یحیی گل محمدی با اشاره به اهمیت مسابقات تیم امید در مرحله مقدماتی بازی های المپیک، گفت: همه اهالی فوتبال آرزو دارند که سال ۱۳۹۸ با موفقیت و درخشش امیدهای فوتبال ایران آغاز شود‌، بازیکنانی که سرمایه های فوتبال کشور و ستاره های سال های آتی تیم ملی به شمار می روند و حالا آزمون مهمی را پیش روی خود می بینند.

گل محمدی با اشاره به بازی های تیم امید در این مرحله، اظهار داشت: به واقع هیچ تیم و گروه آسانی در مسابقات آسیایی خصوصا در سطح پایه وجود ندارد. در سال های گذشته شاهد درخشش و موفقیت کشورهایی در این رده ها بوده ایم که پیش از این در فوتبال آسیا هیچ نام و نشانی ندارند. گروه تیم امید هم به نظر من با حضور تیم قدرتمندی مثل عراق همچنین ترکمنستان گروه سختی است و البته یمن هم احتمالا انگیزه های زیادی خواهد داشت. با توجه به صعود قطعی یک تیم و ابهام در خصوص تیم دوم باید بگویم تیم المپیک کار آسانی در پیش ندارد اما امیدوارم با استعداد و توانمندی اعضای تیم شاهد صعود از این مرحله و در نهایت موفقیت در دور پایانی مسابقات باشیم.

بازیکن و کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران در پایان، گفت: صعود به المپیک رویای بزرگ فوتبال ایران است و امیدوارم در این مسیر از این تیم امید به شکل کامل حمایت شود. با توجه به برگزاری بازی ها در تهران امیدوارم هواداران فوتبال هم از این بازی ها استقبال خوبی داشته باشند و تیم المپیک در خانه خودش احساس تنهایی نکند تا بتواند از امتیاز میزبانی به خوبی استفاده کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *