گل محمدی : داور شجاعت خود را بیرون زمین جا گذاشته بود – به بازیکنانم افتخار میکنم

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهرخودرو ، یحیی گل محمدی پس از شکست یک بر صفر پدیده شهر خودرو مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: بازی یک طرفه ای را شاهد بودیم. از لحاظ فنی با کم و کاستی‌ها مستحق پیروزی بودیم و مساوی هم نه. جا دارد به بازیکنان مان تبریک بگویم که شجاعانه و بدون ترس از نام حریف بازی کردند.حق‌شان گرفتن امتیاز بود و از نظر من قهرمان واقعی لیگ این بازیکنان و تیم هستند. به تک تک آنها افتخار می‌کنم که بازی خوبی انجام دادند. تصممیات داوری هم متاسفانه به ضرر تیم ما بود و داور شجاعت خود را بیرون زمین جا گذاشته بود و واقعا ما را اذیت کرد.

وی گفت: گلی که خوردیم اشتباه داور بود، او امروز تحت تأثیر جو قرار داشت، دو بازیکن حریف باید اخراج می‌شدند و فکر می‌کنم حیدری خیلی ترسو قضاوت کرد، از او انتظار نداشتم که اینقدر با ترس سوت بزند. بازیکن حریف به کمک‌داور توهین کرد و من هم شنیدم، اما داور جرأت نداشت که او را اخراج کند. استوکس مهاجم تراکتورسازی هم بازیکن ما را بدون توپ زد و نمی‌دانم شش داور کجا را می‌دیدند؟ یک پنالتی هم برای ما گرفته نشد و در مجموع داوری روز خوبی نداشت.

سرمربی پدیده شهر خودرو عنوان کرد: تیم ما امروز سراسر حمله بود، تراکتورسازی فقط یک کرنر زد که آن هم گل شد که البته با اشتباه داور بود، امروز یکی از روزهای خوب مدافعان ما بود، نیمه دوم هم بازی کاملا یکطرفه بود و تراکتور حرفی برای گفتن نداشت.

وی با اشاره به صحبت‌ها و تحلیل‌های قبل از بازی در مورد داوری گفت: این صحبت‌ها و بیانیه‌ها روی داور فشار می‌آورد و او را تحت تأثیر قرار می‌دهد و با این شرایط نمی‌تواند حق را به حق‌دار بدهند، این مشکلات در فوتبال ما وجود دارد و برخی خودشان را به ندانستن می‌دانند و هیچ‌گاه حل نمی‌شود.

گل محمدی با اشاره به شرایط پدیده شهر خودرو گفت: تا اینجای کار هم نشان دادیم که حرف‌های زیادی برای گفتن داریم، هدف ما در شروع فصل این نبود که بالای جدول قرار بگیریم، بلکه رده‌های میانی مدنظر ما بود، اما شرایطی پیش آمد و بازیکنان به جایی رسیدند که فهمیدند می‌توانند کارهای بزرگتری هم انجام دهند. لیگ هنوز برای ما تمام نشده و برای تکمیل کار بزرگ خود وقت داریم و امیدوارم درنهایت به سهمیه برسیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده شهرخودرو درباره این موضوع که تیمش در هر دو نیمه، دو فوتبال متفاوت به نمایش گذاشت، عنوان کرد: ما در نیمه اول هم خوب بازی کردیم و در ۲۰ دقیقه اول سراسر حمله بودیم. امروز تراکتورسازی فقط یک کرنر زد و از آن هم به گل رسید. این تیم روی یک موقعیت نصفه و نیمه که با اشتباه داوری همراه بود به گل رسید. در نیمه دوم هم همانطور که گفتم بازی یک طرفه بود و فکر می‌کنم که تراکتور امروز حرفی برای گفتن در زمین نداشت. در هر صورت اشتباهات داوری امروز خیلی نمایان بود. شاید خیلی‌‌ها از این مسئله به راحتی عبور کنند و مشکلاتی که در بحث داوری وجود دارد و قبل از اینکه سوت آغاز بازی زده شود برخی رسانه‌ها داور را تحت تاثیر قرار می‌دهند و همین دلیل باعث می‌شود که داور نتواند حق را به حق‌دار بدهد. متاسفانه این مشکلات در فوتبال ما وجود دارد و بعضی‌ها هم که سرشان را زیر برف کردند و این مشکلات را نمی‌بینند و خودشان را به ندانستن می‌زنند. مشکلات همیشه وجود دارد و ما نمی‌توانیم این مشکلات را برطرف کنیم

وی با اشاره به اینکه در نیم‌فصل دوم نسبت به نیم فصل اول مسیر خوبی را پیش گرفته است، گفت: خود من نسبت به داوری با توجه به تغییر و تحولاتی که صورت گرفته خوشبینم اما امروز اشتباهات داوری متأسفانه تحت‌تأثیر جو و بیانیه‌های قبل از بازی بود و داور نتوانست آنطور که باید قضاوت کند.
ما هیچ توهین و حمله‌ای به داور نکردیم، کادر فنی ما همیشه احترام گذارده و می‌گذارد و خودم اصلا اجازه نمی‌دهم که کسی به داور توهین کند.
ما خودمان انتظارات را بالا بردیم. ما یک تیم جوان هستیم، تیمی که تازه پا گرفته و تا اینجا هم نشان داده که حرف‌های زیادی برای گفتن داریم و فوتبال خوبی ارائه می‌کنیم. هدف ما در شروع فصل اصلا این نبود که بخواهیم جزو تیم‌های بالانشین جدول باشیم و می‌خواستیم در میانه‌های جدول قرار بگیریم اما در هر صورت شرایطی پیش آمد و بازیکنان به جایی رسیدند و فهمیدند که می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند که خوشبختانه با تلاش و اراده بالای‌شان این تیم را در رده پنجم جدول هم آورده‌اند. با اینکه هنوز مسابقات به پایان نرسیده و برای شخص من لیگ تازه شروع شده است. برای تکمیل کار خوبی که تاکنون انجام دادیم باید بیشتر تلاش کنیم تا بتوانیم حداقل سهمیه آسیا را کسب کنیم.
سرمربی پدیده شهر خودرو با اشاره به اینکه اکثر بازیکنان ما در یک سطح هستند، گفت: با توجه به نیازمان از بچه‌ها استفاده می‌کنیم، ما یک تیم جوان و باانگیزه هستیم و فرقی نمی‌کند چه کسی بازی کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *