شاکری: برای شادی هواداران هم‌قسم شده‌ایم/ گلزنی در روز تولد حس فوق‌العاده‌ای داشت

مهاجم گلزن پدیده شهرخودرو گفت: گلزنی در روز تولد چون با برد تیمم همراه شد، مزه شیرینی داشت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو، یونس شاکری در خصوص پیروزی تیمش در برابر پارس جنوبی جم اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنم که با پیروزی مقابل پارس جنوبی جم، هواداران را خوشحال کردیم و عیدی کوچکی به آنها هدیه کردیم.

وی افزود: کسب پیروزی در این برهه از لیگ واقعا سخت است. تیم‌ها همه در حال تلاش برای کسب رتبه بهتر هستند و پارس هم ابدا نمی‌خواست بازنده باشد. وضعیت ما در جدول خاص است و نمی‌خواهیم اجازه دهیم در میانه راه، کارمان نیمه‌تمام بماند و زحماتمان هدر رود.

شاکری خاطرنشان کرد: از روز نخست لیگ با انواع و اقسام مشکلات دست و پنجه نرم کردیم اما با همدلی میان بازیکنان و دانش کادرفنی، تا امروز توانسته‌ایم بهترین نتایج پدیده شهرخودرو در تاریخ لیگ برتر را کسب کنیم. هواداران بدانند تا پایان راه و هفته آخر، برای خوشحالی‌شان از جان مایه می‌گذاریم.

شاکری که بهترین گلزن پدیده شهرخودرو در لیگ هجدهم است، در خصوص گلزنی در روز تولدش تصریح کرد: همه نفرات تیم با هم در لحظه گلزنی و دریافت گل به یک اندازه سهیم هستند. خوشحالم که در روز تولدم موفق شدم برای تیمم گلزنی کنم و خوشحالی‌ام با سه امتیازی شدن گلم، دوچندان شد. امیدوارم بتوانیم در مصاف با فولاد هم به روند خوبی که در سال ۹۸ آغاز کرده‌ایم استمرار بخشیم.

وی در رابطه با رقابت با فولاد گفت: فولاد یکی از تیم‌های خوب و سرسخت لیگ است که چه در دور رفت و چه در جام حذفی، حسابی اذیت‌مان کرد. مقابل این تیم بی‌گدار به آب نمی‌زنیم اما برای سه امتیاز وارد میدان می‌شویم.

شاکری در پایان تاکید کرد: باید از حمیداوی، مالک باشگاه پدیده شهرخودرو تشکر کنم، زیرا از وقتی باشگاه به ایشان واگذار شده، شرایطمان با گذشته به کل متفاوت است و خوشبختانه ایشان با عملکرد خوبش، در نقش ناجی ظاهر شده و کاملا آرامش داریم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *