صادقی: به دنبال غلبه بر فولاد هستیم

بازیکن باسابقه پدیده شهرخودرو گفت: پس از پیروزی مقابل پارس جنوبی، حالا پدیده شهرخودرو می‌خواهد با با غلبه بر فولاد، از کورس کسب سهمیه آسیایی عقب نیافتد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو خراسان، اکبر صادقی در خصوص دیدار آتی تیمش در برابر فولاد خوزستان اظهار کرد: دیدار با فولاد خوزستان دیداری حیاتی برای پدیده شهرخودرو است، امیدوارم در این دیدار خارج از خانه هم موفق عمل کنیم و در کورس برای کسب سهمیه آسیایی باقی بمانیم.

وی افزود: نخستین جدال در سال ۹۸ را در مشهد و در کنار هواداران، مقابل پارس جنوبی با پیروزی پشت سر گذاشتیم. در هفته‌های پایانی، باید از تک‌تک موقعیت‌ها استفاده کنیم تا به هدف برسیم.بازی به بازی پیش می رویم و می‌خواهیم هواداران فوتبال خراسان را خوشحال کنیم.

صادقی در خصوص فولاد خوزستان گفت: فولاد یکی از بهترین تیم‌های ایران است که با حضور قطبی قوی‌تر هم شده اما دیگر وقتی برای از دست دادن امتیاز نمانده و باید از تک‌تک امتیازات باقی‌مانده استفاده کنیم. مطمئنم می توانیم سهمیه آسیایی را کسب کنیم.

وی در خصوص شرایط پدیده شهرخودرو تصریح کرد: از ابتدای فصل شرایط سختی را پشت سر گذاشتیم، اما خوشبختانه از میانه‌های راه، حمیداوی در قالب یک ناجی وارد کار شد و خوشبختانه از وقتی ایشان مالکیت باشگاه را برعهده گرفتند، شرایط به شدت بهتر شده و با خیال راحت پای به رقابت با حریفان می‌گذاریم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *