مردم سیل زده ما را در کنار خود بدانند/ قائم مقام باشگاه پدیده شهر خودرو: می‌خواهیم مردم خراسان را خوشحال کنیم/ هزینه‌ای که رقبا کرده‌اند با تیم ما قابل مقایسه نیست

قائم‌مقام باشگاه پدیده شهرخودرو گفت: تمام هدف ما خوشحالی مردم خراسان است و امیدوارم در نهایت به این هدف دست یابیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو خراسان، مجتبی سرآسیایی در خصوص شرایط تیم فوتبال پدیده شهرخودرو در لیگ برتر فوتبال ایران اظهار کرد: خوشبختانه سال ۹۸ را با پیروزی آغاز کردیم و موفق شدیم در یک جدال حساس و نفس‌گیر در مشهد، پارس جنوبی جم را شکست دهیم. انشالله فردا هم در مصاف با فولاد خوزستان، گام دوم را در سال ۹۸ محکم برمی‌داریم و به هدف نزدیک‌تر می‌شویم.

وی افزود: هدف ما، خوشحالی مردم خراسان است و از ابتدای فصل با وجود همه مشکلاتی که داشتیم، اما با همدلی و اتحاد و تلاش کادر فنی و بازیکنان و در راس آن یحیی گل محمدی به نتایجی خوب دست یافتیم. از وقتی هم که دکتر حمیداوی، مالکیت باشگاه را برعهده گرفته تمام تمرکز تیم روی مسائل فنی است و ایشان در واقع، همچون یک ناجی، پدیده شهرخودرو را نجات داد.

مدیر تیم پدیده شهرخودرو همچنین با اشاره به اتفاقات پیش آمده در خصوص سیل زدگان مناطق مختلف کشور گفت: متاسفانه مردم مناطق سیل زده شرایط سختی را سپری می کنند. همه وظیفه داریم تا در این شرایط در کنار مردمی که زندگیشان دچار مشکل شده است باشیم. با تدبیر دکتر حمیداوی مالک باشگاه پدیده شهر خودرو و نیز با همکاری تربیت بدنی آستان قدس رضوی کمک های نقدی را به مردم آسیب دیده از سیل انجام داده ایم و این کمک ها نیز ادامه خواهد داشت.
وی افزود: تلاش می کنیم تا رایزنی های انجام داده و درخواست هایی که هواداران نیز داشته اند بتوانیم در روزهای آینده کمک های بیشتری و بزرگتری انجام دهیم. سیل زدگان شرایط سختی را سپری می کنند و ما برای تسکین آلام آنها در کنارشان هستیم و با آنها همدردیم و خودمان را از آنها دور نمی بینیم و امیدواریم شرایطشان هرچه زودتر بهبود پیدا کند.

سرآسیایی در ادامه با اشاره به رمز موفقیت باشگاه پدیده شهر خودرو خاطرنشان کرد: اینکه بازیکنان و کادرفنی دیگر نگران مشکلات مالی نیستند، یک اتفاق عالی در بهترین زمان ممکن بود. نباید فراموش کنیم که این تیم در کورس رقابت با چه تیم‌هایی است. هزینه‌ای که رقبا کرده‌اند با پدیده شهرخودرو قابل مقایسه نیست و اگر بگوییم یک ششم بسیاری از تیم های دیگر هم هزینه نکردیم کاملا درست است ، اما رمز موفقیت ما تا به اینجای کار، همدلی و اتحاد بوده که زیر سایه امام مهربانی‌ها به این نقطه رسیده‌است.

قائم مقام باشگاه پدیده شهر خودرو گفت: امیدوارم در ادامه راه نیز شاهد حمایت هواداران به عنوان یار دوازدهم باشیم. این روزها بیش از همیشه به هواداران و دلگرمی ناشی از حضور آنان نیازمندیم. هواداران بدانند که تمام تلاش‌مان را برای موفقیت پدیده شهرخودرو به کار بسته‌ایم. حمیداوی به وعده‌ای دیگر نیز جامه عمل پوشانده و بازیکن خارجی خوب و کارآمدی به پدیده شهرخودرو اضافه شده است که جزئیات آن را طی روزهای آینده اطلاع رسانی خواهیم کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *