سرآسیایی: سازمان لیگ با تیم ها رفتار یکسان داشته باشد/ در بازیهای آینده امیدواریم شرایط بهتری رقم بخورد

قائم مقام باشگاه پديده شهر خودرو گفت: اميدواريم رفتار سازمان ليگ فوتبال ايران با ساير تيم هاي ليگ برتري يكسان باشد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهر خودرو، مجتبی سرآسیایی در خصوص صحبت‌های مطرح‌شده در رابطه با تغییر ساعت دیدار پدیده شهر خودرو و فولاد خوزستان اظهار کرد: تا لحظه اعلام تغییر ساعت بازی، هیچ هماهنگی با باشگاه پدیده شهرخودرو انجام نشده‌بود، البته که نمی‌خواهیم زیاد به این مساله که دیگر اتفاق افتاده و قابل تغییر نیست، بپردازیم اما از ابتدای لیگ تا به امروز همیشه درخواست ما از سازمان لیگ و فدراسیون، اجرای قانون و حرکت بر اساس یک قاعده مشخص و رفتارهاي يكسان با ساير تيم ها بوده‌است.

وی افزود: متاسفانه در نیم‌فصل نخست، اتفاق بسیار تلخی را در خصوص زمان برگزاری دیدار با استقلال تهران تجربه کردیم و آگاه شدیم که زور و لابی، قدرت بسیار بیشتری نسبت به قانون‌گرایی دارند.

قائم‌مقام باشگاه پدیده شهرخودرو خاطرنشان کرد: واكنش هاي اعضا باشگاه ما در رابطه با تغییر چندباره ساعت دیدار پدیده شهرخودرو و فولاد خوزستان نیز ریشه در اتفاقات عجیب و غریب تغيير زمان بازي هاي تيم ما در هفته هاي قبل و به ويژه تغيير زمان بازی ما با استقلال در دور رفت دارد، که به راحتی با یک دستور به بازی معوقه تبدیل شد و صدالبته که دستور دهنده یا دستور دهندگان کاملا به مراد و مقصود خود رسیدند و تیم پرطرفدار پایتخت با تغییر زمان مسابقه، به خوبی از بحران خارج شد.

سرآسیایی تاکید کرد: متاسفانه ذهنیت باشگاه ما نسبت به مسائل به گونه ای خراب شده که خیلی از مسائل و اتفاقات را سیاه می‌بینیم، امیدواریم در بازی های آینده که اتفاقا شرایط حساس تر می شود ،روند برنامه ریزی ها بهتر رقم بخورد.

وی با اشاره به نتایج خوب پدیده شهرخودرو در لیگ هجدهم گفت: زحمات بسیار زیادی کشیده‌شده تا امروز نماینده خراسان یکی از شانس‌های قهرمانی و کسب سهمیه آسیایی باشد. فراموش نکنید که پدیده شهرخودرو در نیم‌فصل نخست چه مشکلاتی را تحمل کرد و چه خون دل‌هایی خورده شد تا این تیم به اینجا رسیده است. حمیداوی پس از نیم‌فصلی سخت، همچون یک ناجی به پدیده شهرخودرو آمد و با حضور وی، مشکلات تیم به شدت کاهش یافت.

وی با اشاره به تساوی پدیده شهرخودرو مقابل فولاد خوزستان گفت: به بازیکنان و کادرفنی تیم خسته‌نباشید می گویم. آنها تمام تلاش خود را انجام دادندو قطعا در بازیهای آینده با حمایت هوادارانمان و عنایت امام رضا(ع)شرایط بهتری را رقم خواهیم زد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *