مرادمند: ۶ فینال داریم و باید برنده باشیم

مدافع تیم فوتبال پدیده شهرخودرو گفت: تا پایان لیگ ۶ بازی داریم و می‌خواهیم در هر ۶ مصاف پیروز باشیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو، محمدحسین مرادمند در خصوص شرایط تیم پدیده شهرخودرو در لیگ برتر هجدهم اظهار کرد: شرایط خوبی داریم و تا به اینجای کار، فکر می‌کنم آنقدر‌ خوب کرده‌ایم که توانسته‌ایم توقعات را هم بالا ببریم. می‌دانیم که برای نهایی کردن موفقیت هنوز ۶ فینال دیگر داریم که باید در هر ۶ مسابقه برنده باشیم.

مرادمند در خصوص دیدار آتی تیمش در برابر نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: نفت در منطقه سقوط قرار دارد و برای پیروزی و فرار از پایین جدول به میدان می‌آید. نباید این تیم را دست کم بگیریم و بی‌گدار به آب بزنیم. با تمرکز در تمام دقایق مسابقه، برای پیروزی به میدان می‌رویم تا انشالله باز هم در دیداری خانگی، مقابل دیدگان هواداران سرافراز باشیم.

مدافع تیم پدیده شهرخودرو تاکید کرد: هواداران این فصل سنگ تمام گذاشتند و انرژی مضاعفی را به ما منتقل کردند. ایمان داریم که در مصاف بعدی ما در لیگ برتر نیز کنارمان خواهندبود و تنهایمان نمی‌گذارند. به حضور آنها به شدت نیاز داریم. انشالله با حضور گسترده هواداران بر نفت مسجدسلیمان غلبه می‌‌کنیم.

وی افزود: با حضور یک کادرفنی بادانش و بازیکنانی همدل توانستیم از سختی‌های نیم‌فصل اول عبور کنیم. بعد از ورود حمیداوی به عنوان ناجی باشگاه پدیده شهرخودرو نیز خوشبختانه شرایط بسیار بهتر شده و امیدواریم بتوانیم در ادامه راه نیز با نتایجی قابل قبول لیگ را به پایان ببریم. فراموش نکنید که هنوز حتی شانس قهرمانی هم داریم و باید هر ۶ مسابقه آتی را با برد پشت سر بگذاریم و هواداران هم مثل همیشه با حضور در ورزشگاه از تیم حمایت کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *