گل‌محمدی: به بازیکنان و هواداران تبریک می‌گویم/ امیدوارم در نهایت به هدف برسیم

سرمربی پدیده شهرخودرو گفت: خوشحالم که بازیکنانم با انگیزه فراوانی که داشتند، از پس حریف سرسخت خود برآمدند و در نهایت با سه گل پیروز شدیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از دیدار تیمش در برابر نفت مسجدسلیمان گفت: به نظرم بازی زیبایی را از پدیده شهرخودرو شاهد بودیم، با توجه به شرایط‌مان در جدول به دنبال سه امتیاز بودیم‌. در هر دو نیمه شروع خوبی داشتیم و با توجه به اینکه حریف با دفاعی فشرده به زمین آمد، خوشبختانه توانستیم با گردش توپ، به گل برسیم.

وی افزود: به بازیکنانم تبریک می‌گویم زیرا از جان‌شان مایه گذاشتند. بعد از بازی، در رختکن دیدم که بازیکنانم مصدوم بودند، از هواداران ممنونم که کنار ما بودند و به ما قوت قلب دادند.

وی در خصوص بازی‌های آتی تیمش گفت: ۵ بازی حساس و سخت داریم. شرایط جدولی ما به شکلی است که باید امتیازات را جمع کنیم. کار تا حدی دست خودمان است اما بازی‌های سختی مقابل سپاهان و استقلال داریم. رقبا تیم‌های گردن‌کلفت و دارای امکاناتی هستند که بازیکنان خوبی را جذب کرده اند. مقابل این رقبا باید تمام تلاش‌مان را بکنیم. قدم به قدم پیش می‌رویم و ابتدا باید از پس نساجی در قائمشهر برآییم. انشالله در نهایت بتوانیم هواداران را خوشحال کنیم.

سرمربی پدیده شهرخودرو در خصوص عملکرد داوری گفت: در مجموع کرمانشاهی قضاوت خوبی را داشت، زیرا بازی تا حدی فیزیکی شد. فکر می‌کنم ولی مرادمند نباید کارت زرد می‌گرفت. متاسفانه فکر کنم مرادمند را به دلیل سه کارته شدن در مصاف با نساجی در اختیار نداشته‌باشیم.

وی در رابطه با پیروزی استقلال مقابل سپاهان گفت: فکر می‌کنم تساوی نتیجه بهتری برای ما بود تا فاصله کمتر شود، اما به هر حال کار دست خودمان است و باید خودمان در مصاف‌هایی که داریم با انگیزه‌ ظاهر شویم تا به آرزوهای بزرگ‌مان جامه عمل بپوشانیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *