ریکی: از هر ۵ مصاف آتی برد می‌خواهیم

هافبک تیم پدیده شهرخودرو گفت: اولین فینال را با پیروزی پشت سر گذاشتیم و امیدوارم بتوانیم در ادامه نیز هر ۵ بازی آتی خود را با برد پشت سر بگذاریم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو، مسعود ریکی در خصوص دیدار آتی تیمش در برابر نساجی قائمشهر اظهار کرد: دیداری سختی را در پیش داریم. نساجی از جمله تیم‌های خوب و ریشه‌دار فوتبال ایران است که در کنار هوادارانش به شدت باانگیزه است. امیدوارم بتوانیم در این دیدار نیز با حداکثر امتیاز، زمین بازی را ترک کنیم.

وی در خصوص شرایط پدیده شهرخودرو افزود: شرایط خوبی داریم و پیروزی شیرین مقابل نفت مسجدسلیمان سبب شد تا به آینده امیدوارتر باشیم و از سایر مدعیان عقب نیافتیم. هنوز کار تمام نشده و ۵ دیدار حساس و سخت داریم که باید از تمامی آنها حداکثر امتیازات ممکنه را کسب نماییم.

بازیکن گلزن تیم پدیده شهرخودرو در خصوص دیدار با نفت مسجدسلیمان گفت: از ابتدا می‌دانستیم بازی سختی را در پیش داریم، زیرا نفت با نتیجه‌ای که سپیدرود گرفت، در منطقه خطر قرار گرفته و نمی‌خواهد امتیاز از دست بدهد. خدا را شکر که موفق شدیم در این دیدار با اجرای دستورات تاکتیکی کادرفنی، پیروز شویم و هواداران، راضی به خانه‌ها برگشتند.

وی در پایان تاکید کرد: شرایط سختی را در ابتدای فصل داشتیم، اما رفته‌رفته با حضور حمیداوی به عنوان ناجی، شرایط بهتر شد. باید از ایشان تشکر کنیم که با حضور خود، باعث شد بدون مشکلات قبلی، به فوتبال و مسائل فنی فکر کنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *