آقاجانپور: از رسیدن به قهرمانی ناامید نیستیم

بازیکن تیم فوتبال پدیده شهر خودرو گفت: برای کسب سهمیه آسیایی تا پایان لیگ، پنج جدال مهم داریم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو خراسان، محمد آقاجانپور در خصوص برد تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان در هفته ۲۵ لیگ برتر اظهار کرد: تلاش همه بازیکنان منجر به این برد شد. خدا را شکر می‌کنم که برنده شدیم، تیم نیاز مبرمی به برد داشت. تا پایان لیگ ۵ بازی داریم که حکم فینال دارد. با وجود اینکه شانس‌مان برای کسب عنوان قهرمانی، کم شده اما همچنان با هدف قهرمانی در لیگ می‌جنگیم و برای دست یافتن به این هدف تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم.

بازیکن تیم ملی امید ایران با اشاره به اینکه حضور هواداران در ورزشگاه باعث انرژی دادن به بازیکنان می‌شود، عنوان کرد: بعد از چند هفته هواداران کنار تیم بودند و انرژی مثبت خوبی به تیم تزریق می‌کنند. شاید اگر آن‌ها نبودند شرایط کمی سخت می‌شد.

وی درخصوص پاس گلش در بازی مقابل نفت مسجدسلیمان تاکید کرد: هیچیک از ما به این مسائل فکر نمی‌کند و همه در خدمت تیم هستیم تا موفقیت برای پدیده شهرخودرو حاصل شود. خوشبختانه از وقتی حمیداوی به عنوان ناجی، وارد کارزار شد، مشکلات برطرف شده و به آینده امیدواریم.

آقاجانپور تاکید کرد: بازی مقابل نساجی نیز سختی‌های خاص خودش را دارد و نباید حریف را دست کم بگیریم. امیدوارم خللی در نتایج خوب اخیر پیش نیاید و سرافزار به مشهد برگردیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *