حمایت ویژه اعضای شورای شهر مشهد از پدیده شهرخودرو

اعضای شورای شهر مشهد، به منظور کسب موفقیت تیم پدیده شهرخودرو پای کار این تیم هستند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو، مجتبی بهاروند، نماینده مردم مشهد در شورای پنجم مشهد در مراسم مشترک میان مدیران شهری مشهد و اعضای باشگاه پدیده شهرخودرو اظهار کرد: خوشحالم که در این جمع حضور دارم. تقریبا می‌شود گفت جزو تماشاچیان ثابت تیم‌های لیگ برتری مشهد هستم، همواره وقتی مشهد هستم به استادیوم می‌آیم و از نمایندگان استان خراسان رضوی حمایت می‌کنم.

وی افزود: برای یکی از بازی‌های سیاه‌جامگان به ورزشگاه ثامن رفتم و در هنگام بازگشت، دیدم که تعداد زیادی از هواداران مجبورند مسافت طولانی را پیاده طی کنند. بلافاصله با هماهنگی‌هایی که صورت دادیم، اتوبوس‌هایی برای تسهیل رفت‌وآمد هواداران به ورزشگاه ایجاد کردیم، البته در فصل جاری با توجه به برگزاری بازی‌های خانگی پدیده شهرخودرو در ورزشگاه امام رضا(ع) این مشکل کمتر به چشم آمد اما همواره نگاهی حمایتی به تنها نماینده استان داشته و داریم.

عضو شورای شهر مشهد تصریح کرد: به عنوان اعضای شورای شهر مشهد، از شهردار خواستیم که حتما از تنها نماینده شهر و استان حمایت شود. در ادامه راه نیز قول می‌دهیم در شورای شهر و شهرداری، همچنان از پدیده شهرخودرو حمایت کنیم.

وی افزود: از مهندس حمیداوی که هم‌تبار من است و ورود کرده برای حمایت از پدیده شهرخودرو، تشکر می‌کنم.

همچنین دکتر پرویز شهریاری در این مراسم اظهار کرد: اینجا مشهد، دیار امام رضا، دیار دوستی و پاکی و صداقت است. همین کنار هم بودن‌هاست که باعث شده پدیده شهرخودرو، به معنای واقعی کلمه تیم باشد و موفق.

وی افزود: از ابتدا به تقی‌زاده خامسی نیز می‌گفتیم که حتما باید از پدیده حمایت کنیم و این تیم موفق می‌شود. هزینه در ورزش، هزینه نیست، بلکه پیشگیری است. باید میلیاردها تومان در سال برای درمان اعتیاد هزینه کنیم، در صورتی‌که با هزینه در ورزش، علاوه بر الگوسازی، از حرکت جامعه به سمت اعتیاد پیشگیری می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *