حمیداوی: با وحدت و همدلی، تیم بودن را معنا کرده‌ایم/ برای خوشحالی یار دوازدهم، تلاش می‌کنیم

مالک باشگاه پدیده شهرخودرو گفت: خوشحالم که مسئولان شهری و استانی تاکنون اجازه نداده‌اند در مشهد احساس غربت کنیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو، مهندس فرهاد حمیداوی، مالک تیم فوتبال پدیده شهرخودرو در مراسمی که با حضور اعضای این باشگاه و مدیران شهری مشهد برگزار شد، اظهار کرد: تیم پدیده شهرخودرو وقتی معنا می‌گیرد که کار تیمی انجام شود. خدا را شاکرم که امروز احساس می‌کنم به معنای واقعی کلمه، تیم هستیم. خوشحالم از این بابت که برادرانی عزیز دارم و در مشهد تنها نیستم.

وی افزود: روزی یحیی گل محمدی با من صحبت کرد که به مشهد برویم. ابتدا فکر می‌کردم در مشهد تنها هستم اما اینجا سرزمین امام مهربانی‌هاست و نباید کسی احساس غربت کند. خدا را شاکرم که مشهد، شهرداری دارد که اجازه نداده احساس تنهایی کنیم. دیشب به واسطه جلسه‌ای مهم باید عازم تهران می‌شدم اما دیشب که فهمیدم چنین مراسمی قرار است برگزار شود، احساس کردم باید اینجا باشم و سفرم را لغو نمودم.

وی تصریح کرد: ورزش متاسفانه در کشورمان غریب است. همه عزیزانی که امشب در کنار ما هستند، مایه دلگرمی هستند. از دکتر کلایی به خاطر پشتیبانی از ورزش ممنونم. من به عنوان یک علاقه‌مند به ورزش می‌گویم با افتخار به بازی‌های خانگی والیبال در مشهد می‌رفتم و احساس غرور می‌کردم از اینکه تیم‌های ورزشی خراسان، موفق هستند.

وی افزود: از تک‌تک دوستان در شهرداری و شورای شهر بابت همراهی‌ها ممنونم. از مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی نیز که در این مراسم حضور ندارد، ممنونم.

حمیداوی با اشاره به اینکه ۵ فاکتور مهم در موفقیت پدیده شهرخودرو سهیم بوده‌اند، تصریح کرد: دکتر کلایی، اعضای شورای شهر و سایر دوستان تاثیر بسزایی داشته‌اند و از زحمات آنها همواره گفته‌ام و بسیار ممنونم. بخش دوم اما به یحیی گل‌محمدی و کادرفنی‌اش برمی‌گردد. آنها امسال کاری کارستان کردند. به شخصه از گل‌محمدی ممنونم. دیدم که زیر باران و آفتاب و حتی بارش تگرگ، کادرفنی پدیده شهرخودرو برای موفقیت تیم چه زحماتی کشیده‌اند.

وی افزود: در قسمت سوم، از وطنخواه، سرآسیایی و کریمویی ممنونم که در سخت‌ترین شرایط با چنگ و دندان تیم را حفظ کردند و اجازه ندادند لحظه‌ای تیم از شکل و شمایل حرفه‌ای خود خارج شود. در قسمت چهارم باید از بازیکنان تشکر کنم، آنها کاری کردند که افتخارآمیز بود. انشالله موفقیت در تیم ما نهادینه شود. یادی هم باید از استانداری و البته شخص رسولیان در این نهاد کنم که زحمات زیادی کشیدند. اما مهمترین قسمت مربوط به مردم می‌شود که ولی‌نعمت ما هستند و در روزهای خوب و بد، در کنارمان ایستادند. همه تلاشمان را می‌کنیم تا یار دوازدهم را خوشحال کنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *