مدیرکل اداره راه و شهرسازی خراسان رضوی: پدیده شهر خودرو عزت دوباره به فوتبال خراسان بخشید

مدیرکل اداره راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: تیم پدیده شهر خودرو کاری بزرگ برای فوتبال خراسان انجام داد و کسب این نتایج تا همین جا هم عالی بوده است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو، دکتر اخوان عبداللهیان، مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی با حضور در مراسم مشترک میان اعضای باشگاه پدیده شهرخودرو خراسان و مدیران شهری مشهد اظهار کرد: باید از مهندس حمیداوی، یحیی گل‌محمدی و بازیکنان پدیده شهرخودرو تشکر و تقدیر کنم. آنها با تلاش بی‌وقفه خود، عزت و آبرو را به فوتبال خراسان بازگرداندند.

وی افزود: کامبک‌های پدیده شهرخودرو، واقعا در این فصل لذت‌بخش بود. در بازی‌های باقیمانده این فصل سعی می‌کنم با تمام توان در کنار شما باشم. بازی با نساجی گرچه سخت و حساس است، اما امیدوارم همچون گذشته با پیروزی در این بازی حساس به مشهد برگردید. شما فعل خواستن را صرف کرده‌اید و زیباترین اتفاق در ورزش همین یک‌ جمله است.

وی در پایان تاکید کرد: درخصوص معضل زمین تمرین و آنچه که به اداره راه و شهرسازی مربوط می‌شود، اینجا اعلام می‌کنم که با همکاری شهرداری در آینده نزدیک، آماده‌ایم تا مشکلات برطرف می‌کنیم.

همچنین مهدی زارعی، معاون فرهنگی شهردار در این مراسم گفت: امشب شاهد وفاقی ویژه میان بازیکنان باغیرت، باروحیه و باانگیزه باشگاه پدیده شهرخودرو، کادرفنی بادانش، مدیریت بسیار ارزشمند حمیداوی، نمایندگان شورای شهر و مدیران محترم شهرداری مشهد هستیم. باید این موضوع را به فال نیک گرفت.

وی افزود: کار ما تصدی‌گری در ورزش نیست. ما تسهیل‌گر هستیم و قرار است از شما حمایت کنیم. در این موضوع به نام مردم مشهد، به نام غیرت خراسانی و مشهدی، کنار پدیده شهرخودرو خواهیم‌بود، زیرا شما برای مردم شهرِ امید و زندگی، نشاط‌آورید. انشالله مردم همیشه موفقیت‌های شما را جشن بگیرند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *