مسئولان حمیداوی را تنها نگذارند/ از مردم خوب خراسان ممنونیم

سه تن از بازیکنان تیم فوتبال پدیده شهرخودرو به نمایندگی از بازیکنان این باشگاه به بیان صحبت‌هایی مهم در جلسه با مدیران شهری مشهد پرداختند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو، در مراسم مشترکی که میان اعضای این باشگاه و مدیران شهری مشهد برگزار شد، ۳ تن از بازیکنان تیم فوتبال پدیده شهرخودرو به نمایندگی از بازیکنان این تیم به صحبت پرداختند.

ناصحی: معضل زمین تمرین، در شان نماینده خراسان رضوی نیست

رضا ناصحی، کاپیتان تیم فوتبال پدیده شهرخودرو اظهار کرد: جا دارد در ابتدای صحبت‌هایم از اعضای شورای شهر و شهرداری مشهد تشکر کنم. هیچکس فراموش نمی‌کند که در نیم‌فصل نخست با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کردیم، اما شهرداری و شورای شهر مشهد حمایت ویژه‌ای از ما داشتند. باید از مهندس تقی‌زاده‌خامسی، شهردار سابق مشهد نیز یادی کنیم که در بازی نخست ما در برابر پرسپولیس، اگر کمک نمی‌کرد، معلوم نبود چه مشکلاتی برای ما به وجود می‌آمد.

وی افزود: باید از دکتر کلایی، اصولی و سایر بزرگواران در شورای شهر و شهرداری مشهد نیز تشکر کنم که در ادامه راه نیز حمایت‌ها از سوی آنها قطع نشد. از مهندس حمیداوی نیز که با وجود اینکه مشهدی نبود، اما صادقانه و خالصانه، به عنوان ناجی وارد کارزار شد و از ما حمایت کرد، تشکر می‌کنم.

وی در پایان تصریح کرد: واقعیت این است که مشکل بزرگ ما، موضوع زمین تمرین است و امیدوارم با یاری شما بزرگان، این معضل نیز حل شود.

کاپیتان تیم پدیده شهرخودرو در پایان تاکید کرد: دست تک‌تک مردم خوب خراسان را که اجازه ندادند در طول فصل، لحظه‌ای احساس غربت و تنهایی کنیم، می‌بوسیم. امیدواریم بتوانیم باز هم دل صاحبان واقعی فوتبال را شاد کنیم. امروز بیش از همیشه به حضور گرم آنها نیاز داریم.

صادقی: مسئولان، حمیداوی را تنها نگذارند

در ادامه اکبر صادقی، دیگر بازیکن ارزنده تیم پدیده شهرخودرو در این مراسم تصریح کرد: از شورا و شهرداری مشهد خواهشمندیم حمیداوی را تنها نگذارند. این راه بزرگ تازه آغاز شده و نیاز به حمایت داریم. امیدوارم که در ادامه نیز حمیداوی تنها نباشد. باید از حمیداوی نیز ممنون باشیم که ورود کرد و پشت یک استان ایستاد تا تیمی که هیچ چیز جز کادرفنی بادانش و بازیکنان همدل نداشت، نابود نشود.

صادقی در پایان تاکید کرد: باید از کادرفنی بادانش و خوبمان و مردم خوب مشهد نیز تشکر کنیم که در این راه ثابت‌قدم بوده و هستند.

مرادمند: جوانان خراسانی با این استعداد، لایق بهترین امکانات هستند

در ادامه حسین مرادمند، مدافع تیم فوتبال پدیده شهرخودرو اظهار کرد: امیدوارم کمک‌ها فقط به امسال محدود نباشد. به نقطه‌ای رسیده‌ایم که همه از اسم پدیده شهرخودرو می‌ترسند. ۵ سال است که در این تیم هستم، در ابتدا نه زمین تمرین خوب داشتیم و نه حتی توپ. نمی‌خواهیم راهی که آغاز شده، به بیراهه کشیده شود و می‌خواهیم همین امسال، حداقل سهمیه آسیایی را کسب کنیم.

وی خطاب به مدیران شهری مشهد افزود: اینجا مقابل جوانان ورزشکار و خوب این شهر نشسته‌اید، در سپاهان بودم و دیدم چه امکاناتی برای این تیم در اصفهان مهیاست. حیف است جوانان شهر مشهد با این استعداد، به خاطر نبود امکانات، به مشکل بخورند. با حمایت شما، خیلی بیشتر از اینها از این جوانان خواهیدشنید.

‌وی افزود: از مهندس حمیداوی تشکر می‌کنم که مسئولیت این تیم را پذیرفت. با حضور مهندس حمیداوی دیگر از آینده نمی‌ترسیم و همین موضوع باعث شده دیگر استرس مسائل خارج از زمین را نداشته‌باشیم. تمرکز بازیکنان فقط روی مسائل فنی ست و این موضوع به ما کمک کرده تا بهتر کار کنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *